Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hayırlı olsun saglıkla gelsın ınsallah sen bi ara sankı ılk gebeliğimi Ocak ayında ogrenmıstım dedın uğurlu gelırsın ınsallah demiştik sendin demi o kişi ınsallah kalan kısılere Uğur getırırsın

Güzel haberler üst üste geliyor gibi ay valla benim de test yapasım var ama iki gün daha bekleyeceğim inşallah güzel haberlerle dolup taşar bu topicler
Ay ınsallah 2 gun sonra o güzel haberı verırsın bıze canım cok heycanlandım bak bende

al benden de okadar canım benim de 7 gün var daha
Teste ne zaman başlayacaksın kuzu ben takvime göre dört kala yapmaya niyetlendim çarşamba sabahtan yapacağım ilk testi hafifte olsa silik görürsem regle kadar iki güne sir tekrarlayacağım testi

Evet canm o bendim önceki yıl ocak ayında ilk defa bı topige katılmıştım ilk ayda ilaçlı tedaviyle hamile kalmıştım ikinci topige girişim ve yine çift çizgiyi gördüm şükür ilk denemede darısı başınıza Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah

Teste ne zaman başlayacaksın kuzu ben takvime göre dört kala yapmaya niyetlendim çarşamba sabahtan yapacağım ilk testi hafifte olsa silik görürsem regle kadar iki güne sir tekrarlayacağım testi
hiç bilmiyorum ki canım yaaa benim elimde birtane test var sadece almak istiyorum ama hangi marka güvenilir bilmiyorum araştırdım ama her marka için biri iyi demiş biri kötü sadece predictor var oda çok pahalı tanesi 140 tl

Kızlar Şubat 27 eşimin doğum günü o zmna kadar saklayabilir miyim bilmiyorum sizce söylim mi bekliyim mi mide bulantım oluyor bnm bu iki gündür rahatsız ediyor zaten ileriki gunlerde dahada belli eder çok kararsızım

çok da az kalmış aslında doğum gününe ama ben aslaa sabredemezdim sanırım şimdiye çoktan söylemiştim eğer sabredebilirsen bekle canım eşim için çok büyük süpriz olur bence çok hoş olur

Ay varya saklasan mükemmel olur. Harika bir sürpriz

Kuzu o zamana kadar kalp atışı duyulması gibi şeyler de var bu da doğum günü hediyesi olur inan bu süreçte yanında olması iyi olur. İstersen önce doktora git bir netleştir öyle söyle

Canm bu sabah eczanede sordum erken gebelik testi 50 lira normal kaset test 15 lira bnce eczaneden al erken gebelik testi daha uyguna gelir

O zaman üç gün kalaya kadar bekle istersen canım. Var mı yok mu görünüyor mu görünmüyor mu stresi yaşamazsın

ayy canım ben 27 ocak olarak düşündüm kızzz 1 aydan fazla var nasıl bekleyecen ozamana kadar bence olmazz :) :)

İşte kızlar bulantılarım artarsa fark eder bide 16 aylık bı oğlum var kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoz hastaneye gidersem hepsi anlar bu süreçte hastaneye gidemem eşime soylemeyene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…