Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Düşüğün bin tane sebebi var canım. Onu araştırsaydınız aslında daha iyi olurdu. Şu ya da bu sebepten demek çok zor. Bana test yapıldı hem genetikler hem trombofili testi. Pozitif çıkmasına rağmen hoca kesin bu yüzden demedi. Bu yüzden olma ihtimali yüksek dedi
İşte genetik yapıldı ama trombofili yapılmadı. İlk düşükte önermiyoruz dedi doktor. Ama arkadaşıma hemen yapmışlardı trombofili testini ilk olmasına rağmen. Bi de özelde yaptırdım ben testi.

İşte genetik yapıldı ama trombofili yapılmadı. İlk düşükte önermiyoruz dedi doktor. Ama arkadaşıma hemen yapmışlardı trombofili testini ilk olmasına rağmen. Bi de özelde yaptırdım ben testi.
Evet genelde 2. Düşükte yapıyolar. Benim ilkti yaptırdım iyi ki de yaptırmışım. Sadece genetikle de bitmiyor olay. Eğer için rahat etmezse erkenden git düşüğün olduğunu söyle doktor seni yönlendirir zaten. Ama beklerim dersen ki o konu beni aşar kuzum senin verebileceğin bi karar. İyi düşün güzel düşün iyi olsun 🥰

Bnmde 27 yaptım bn bugün çıktı çok şükür
Benim de Ocak 27 de olacak âdetim ikinci hamileliğimi İstiyorum daha bu ay başladık 2 defa ilişki oldu bizim de canım o yüzden ilk ay da tutmaz diye umudum yok belirtim de yok. Sen adetten sonra kaçıncı günleri değerlendirdin canım. İnşallah hayırlısı ile hamilesindir

Canım benim 28 i ya heyecandan yanlış yazmışım yarın mı yapsam çarşambayı mı beklesem bilemedim. Belirti falan da yok bende
Benim de ya 27 ya 28 oluyo adet tarihlerimiz aynı ama ben tam deperlendiremedim yumurtlama günlerini kaçırdım hiç umudum yok. Hayırlı zamanda olsun inşallah sizin de bekleyin olmazsa biraz daha ilk hamileliğimde geçikmem oldu üç gün o zaman test yapmıştım geçikmeyi bekleseniz de olur 🙂

Benim de ya 27 ya 28 oluyo adet tarihlerimiz aynı ama ben tam deperlendiremedim yumurtlama günlerini kaçırdım hiç umudum yok. Hayırlı zamanda olsun inşallah sizin de bekleyin olmazsa biraz daha ilk hamileliğimde geçikmem oldu üç gün o zaman test yapmıştım geçikmeyi bekleseniz de olur 🙂
Canım benim düzenli olduğu için yumurtlamayı değerlendirsem bile tutmadığından tam olmam gereken zamanda oluyordum regli. 😅 Daha altı gün var varsa bile şimdiden çıkmaz diye düşünüyorum

X