Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzel haberler üst üste geliyor gibi ay valla benim de test yapasım var ama iki gün daha bekleyeceğim inşallah güzel haberlerle dolup taşar bu topicler
Canım benim seni çok merak ediyorum sana karşı içimde büyük bir umut var. İnşallah pozitifi göreceksin

İnşallah kuzum yarın sabah kontrol var inşallah yumurtlama olur ya da olmuştur
Ay hadi güzel haberler olur inşallah kuzu ben şey soracağım normalde yumurta çatlamadıysa illaki görünürdü değil mi vajinal muayenede. Benim doktorum geçen hafta pazartesi baktı ekranda bir şey göremeyince çatlamış dedi de yani bilemedim çatlamasaydı en azından şu boyutta derdi değil mi

Evet evet belli oluyor çatlayıp çatlamadığı. Çatlamadıysa alenen görünüyor orda yumurta çatladığında dışındaki perde yırtılıp içindeki sıvı dışarı çıktığı için gözükmüyor ultrasonda

Ay hadi inşallah ya doktor rahim kendini hazırlıyor reglin gecikince gel kontrole dedi ama sağlıklı bir yumurta ve sperm olması lazım ki gebelik olsun. Nasip artık

Ay hadi inşallah ya doktor rahim kendini hazırlıyor reglin gecikince gel kontrole dedi ama sağlıklı bir yumurta ve sperm olması lazım ki gebelik olsun. Nasip artık
Ayrıca senin o yediklerinle sağlıksız olması imkansız gibi birşey canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…