Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar regl 4.günü hormon sonuclarim anlayam arkadaş var mi sorun var mi

Eklentiler

• IMG_5660.png
    150 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_5659.png
    129 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_5658.png
    143,1 KB · Görüntüleme: 53
Testi sabah yaptığımda yoktu 3 saat sonra böyle oldu markası laboquik bu marka kuruma çizgisi çıkarıyor mu

Eklentiler

• IMG_6157.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 51
Hayırlı olsun canım geç döllenmedir büyük ihtimal sağlıkla artsın değerin inşallah

canlarım ben tahlil verdim de e2 140 fsh 3,32 lh 9.98 lh 7.98 prolaktin 30.46 ve progesteron 12.51 çıktı anlayan varsa yorum yapabilir mi pcos olduğu için yumurtalama takibi yapamıyorum..
Canım ben tahlilleri anlamıyorum ama ben de pokosum en önemli şey zayıflamak ben 13 kilo verdim denememe başladım Bir de sağlıklı ben beslendim zayıflama sürecinde bugün test yaptım adetime 5 gün var üstelik de olsa çıktı sana tavsiyem eğer kilon varsa zayıfla benim değil çocuğum tedaviyle oldu çok şükür hamile olduğumu düşünüyorum ben bu ay ikincisi ilk ayında oldu

İlk çocuğum tedaviyle oldu benim de diyecektim

60 kg canım doktor kilo ile alakalı birşey demedi

60 kg canım doktor kilo ile alakalı birşey demedi
İlk gebeliğimde tedavi için gittiğimde doktor kokusun dedi birkaç kilo vermene düzene girebilirsin dedi tabii ben tedavi ile hamile kaldım o zaman 2 aydır düzende diyet yaptım bu ayda 2 çocuğu istedik ama günlerimi hiç takip etmedim eşimle aram iyi değildi toplamda iki kere ilişki oldu ve bence ben hamileyim darısı başına inşallah

canım tebrik ederim evet var gibi inşallahhh sağlıkla büyükk sağlıkla kucağına alır büyütürsünn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…