Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Elinizde test varsa yapmaya devam edin belki de henüz yumurtlama olmamıştır daha ama içiniz rahat etsin bugünü de değerlendirin bence. Tanem7777
Çok teşekkür ederim 11.gun başlanıyor diye bugün başladım bklim yarın ne olur ya nasip rabbim isteyen herkese sağlıkla sıhhat versin

Çok teşekkür ederim 11.gun başlanıyor diye bugün başladım bklim yarın ne olur ya nasip rabbim isteyen herkese sağlıkla sıhhat versin
Ne demek canım benim,aminn valla kendimle bir ben de sizlere de dua ediyorum. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bizim gibi isteyen herkese her gün aynı saatte yapın pik gördükten sonra da imkanınız varsa günde iki kere yapın çatlamayı yakalayabilin diye ,çatlamayı gördükten sonra isterseniz yine günde bir kere yaparsınız

Ben 2024 te diye sallıyorum ssn baya gün gün sayıyon gızzz
Ya icim icime sigmiyo bebism niye boyle oldu bu ay bilmem. Dusunmeyeyim dedikce aklimdan cikmiyo

Birde yumurtlama zamanlari basim catliyo agridan arastirdim catlama olmadan hemen onceki gun ostrojen yuksekligi bas agrisi yapabiliyormus sende varmi baska belirti

Dünü değerlendiremedim kızlar çok hastalandım. Biliyorsunuz 24ünde sabah değerlendirmiştik. Ola ki 25 pik veya çatlama idiyse sabahtan bu vakte kadar herhalde kalmaz bugün değerlendirsem sıkıntı olur mu ya

Orda bir bebis gordum sanki. 3 testte de cikmis yaa bat gectimi kan versene canim erken gebeliklerden daha guvenilir diyorlar kaset testleri artimed disinda. Markasi neydi testlerinin?

Peki rasyonel olarak düşünürsek? Yani her şeyin olması gerektiği gibi olduğu versiyonda dünü muhakkak değerlendirmek mi gerekirdi :/
Soyle bir ornek verebilirim canim bir yakinimin regl dongusu 28 gun. Gecen sene hamile kaldi normalde sat 1 nisan olmasi gereken yumurtlamasi 15 nisan ama son iliskisi 9 nisan. Yani sperm 6-7 gun canli kalmis olabilir dusun. Sen o kadar ara bile vermedin normal sartlarda evet olabiliyor yani. Ayrica yumurtaninda bekleme suresi 24 saat degil 36 saatte olabilirmis o rakamlar sadece ortalamayi baz aldiklari icin yoksa daha da uzayabiliyor.

lilyrosey canim simdi dikkat ettim zaten gun asiri olmasi gerektigi gibi gitmissin sen dun illa olmasi gerekmez ki dun catlama olsa bile bir gun oncesini degerlendirmissin zaten daha ne olsun kuşum

Canım kesinlikle degerlendirmelisin. Biliyorsun bana göre de bitmişti ertesi akşama hiç belirti kalmamıştı yumurtlamaya dair. Öylesine değerlendirdim ama oldu işte. Bir gün geçti deyip bosverme ummadigin taş baş yarar ummadığın test pozitif çıkar

Günaydın arkadşlar benim de bata 4 gün var bugün dayanamadım yaptım kocaman bi negatif yine pek umudum kalmadı artık şubat sonu yada martta hsg için gideceğim bakalım ne çıkacak

Orda bir bebis gordum sanki. 3 testte de cikmis yaa bat gectimi kan versene canim erken gebeliklerden daha guvenilir diyorlar kaset testleri artimed disinda. Markasi neydi testlerinin?
Bu sabah 6 gün öncesi olan erken gebelik testi yaptım foss çıktı. Bat 7 gün var daha bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…