Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakkımızda hayırlısı canım umutsuzluğa kapılma olumlu düşün Allahım zamanını bekliyor

SAT: 09.12.2023 BAT: 07.01.2024 OVU: 23.12.2023
Aranıza yeni katıldım. Daha 2 aydır deniyoruz bakalım, inşallah isteyen herkes kalbindeki haberi alır

Artık saat 11ile 12arasi yapıcam dediğiniz gibi düzenli bir şekilde dün geceyi değerlendirdim şimdi yaptım ikisi de köyü bugün yumurta oluşmuş mi oluyor çatlamış mi oluyor bugünde değerlendirmek mi lazım
Bu sayfa bize kimseye soramadigimiz hatta kimseye anlatamadığımiz destekcimiz sizlerin yorumları destekleri ama ben inanıyorum bu ay listede güzel hareketler olucak Allah'ın izni ile

Eklentiler

• IMG_20231226_114515.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 59
Canım sen zaten gün aşırı değerlendirmiş sin hiç canını sıkma inşallah Rabbim nasip eder ama yinede devam et değerlendirmeye umudunu yitirme
Yok inşallah değerlendireceğim bugünden sonra gün aşırı olarak devam ederek. Ama hani 25 çatlama yahut pik ise ve ben bu kadar sistematik değerlendirip 24 ünde sabah değerlendirdiğim ve 25 inde değerlendiremediğim için yakalayamadıysam üzülürüm

Şu an pik gibi yani yumurta nın çatlaması birkaç gün içerisinde olacaktır. Siz bence 20.00-22.00 arası tekrar yapın koyuluk devam ediyor mu diye. Yarın da yine günde iki kere yapın bence. Ne zamanki t cizgisi silikleşmeye başlarsa o zaman çatlamış demektir. Bugünü yarını ve ertesi günü değerlendirmeniz şansı arttırır Allahın izniyle

İnşallah öyle valla yeri geliyor eşimiz bile anlamıyor bizi burası bana da çok iyi geliyor herkes kardeşim gibi oldu onların mutlulukları heyecanlarını ben de paylaşıyorum

Asla üzülmek yok eğer olmadıysa vardır Rabbimin bi bildiği en hayırlı zamanda gelsin sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah
Ama zaten 24 ü değerlendirmiş sin spermlerde 4_5 gün canlı kalabiliyorsa döllenme ihtimali var tabiki ama yinede çalışmalara devam Allah'tan umut kesilmez kuzucum...
Benimde dün yumurtlama günümdü yoğun şeffaf akıntım oldu ama akşam değerlendiremedim önceki günler değerlendirdim mesela tutarsa tutar artık tutmazsada hiç sorun yok Rabbime şükürler olsun 2 tane evladım var zaten dilerim Rabbim isteyenlere hiç bu duyguyu tatmayanlara nasip etsin Annelik çok güzel bi duygu çok mucizevi bişey inşallah bende yeniden bu duyguyu yaşarım

ayıptır sorması ilk denemenizde mi oldu? maşallah
Tek seferde canım. Bu arada kızlar değerim sabahkinden daha fazla çok şükür. Yeni hobim test yapmak sanırım neyse bu elimdeki son testti başkaca test yapmak yok. Yükseldiğini gördüm ya o bana yeter

Eklentiler

• IMG_20231226_143509.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar selam, benim bu ay regl 9 aralıkta bitti. 12-14-16-17-18-20-22-24 aralık bu günleri değerlendirdik.
21. gun pik gördüm. 22 çatladı sanırım. pikte değerlendiremedik diye mutsuzum biraz ama gün aşırı ile ovülasyonu kaçırma şansımız yok sanırım değil mi? bir de yine de regl olana kadar gün aşırı değerlendirmeye devam edeyim mi sizce? siz nasıl yapıyorsunuz? hep kaçırıyormuşum gibi geliyor sanki yumurtlamayı

gün aşırı olunca sperm kalitesi düşüyor diye okumuştum o yüzden en verimli 2 günde 1 olan yada 3 günde 1. en azından spermler kendini yenileyecek canlılık elde edecek. yumurtlama gününe fazla takılmayın derim benim cogu arkadasım yumurtlama dönemi dışında hamile kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…