Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamadan bir kaç gün sonra çok sık idrara çıktım. Bir de dişlerimde hassasiyet vardı bütün dişlerim çürük gibi ağrıyordu.sık İdrara çıkma bir kaç gün sonra kesildi. Sonrasında hicbi belirtim olmadı adet olacakmış gibi normal seyrinde devam etti.
Bu arada sizin regl düzeniniz nasıldı ve yumurtlamanız kacıncı gün olmuştu acaba😊

ParlayanGece ParlayanGece canım bugün test yaptınmı seni göremedim bugün
Kuzum valla ben karışığımm. Kaset test yapıyorum böyle çıkıyor erken gebelik yapıyorum herhangi bir şey yok. Kasık bel ağrısı,sık idrar devam ediyor. Bugün ekstra halsizlik ve mide yanması çekiyorum.

Eklentiler

• IMG_20231225_094522.jpg
    IMG_20231225_094522.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 69
Kuzum valla ben karışığımm. Kaset test yapıyorum böyle çıkıyor erken gebelik yapıyorum herhangi bir şey yok. Kasık bel ağrısı,sık idrar devam ediyor. Bugün ekstra halsizlik ve mide yanması çekiyorum.
En üsttekini ilk idrar la yapmıştım diğerleri güniçinde oldu

Kız varya orda çizgi hemde koyulaşmış😍 kaç dakikada çıktı bu

Kizlar acil yardimci olur musunuz ovilasyon testi yaptım sizce nedir durum çatma olmuş mu femara kullandım iki gündür kasık ağrısı bugün 11.gunum adet ile birlikte
IMG_20231225_224403.jpg

Elinizde test varsa yapmaya devam edin belki de henüz yumurtlama olmamıştır daha ama içiniz rahat etsin bugünü de değerlendirin bence. Tanem7777

X