Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Elimde hiç kaset test kalmadı zaten. Trendyol dan erken gebelik testi almıştım onlar var🥰 beklemeye karar verdim. Zaten ne kadar istersem istiyim,düşünürsem düşüneyim ya var ya yok. Sonucu engelleyemem:)

lilyrosey lilyrosey canim simdi dikkat ettim zaten gun asiri olmasi gerektigi gibi gitmissin sen dun illa olmasi gerekmez ki dun catlama olsa bile bir gun oncesini degerlendirmissin zaten daha ne olsun kuşum 😊
Konuşmuştuk ya ne bileyim hani sabahtan oldu 24 ünde o yüzden 25 akşamı da değerlendirelim diye. Sabahtan olunca ilişki bilemedim :KK43: ben değerlendirmeye devam edeceğim bakalım :anne:

Konuşmuştuk ya ne bileyim hani sabahtan oldu 24 ünde o yüzden 25 akşamı da değerlendirelim diye. Sabahtan olunca ilişki bilemedim :KK43: ben değerlendirmeye devam edeceğim bakalım :anne:
Evet canim konusmustuk sabah olunca bi ayilamamisim ama o bir ihtimal diye yoksa gayet guzel gidiyor degerlendirmelerin atladigin birsey yok zaten suan. Bende ayni durumdayim senle 24 unde sabah degerlendirme oldu 25inde aksam degerlendireyim dedim esim yorgunum diye mirin kirin yapinca gozlerimden alev cikmis heralde sinirden degerlendirmek zorunda kaldi.

Evet canim konusmustuk sabah olunca bi ayilamamisim ama o bir ihtimal diye yoksa gayet guzel gidiyor degerlendirmelerin atladigin birsey yok zaten suan. Bende ayni durumdayim senle 24 unde sabah degerlendirme oldu 25inde aksam degerlendireyim dedim esim yorgunum diye mirin kirin yapinca gozlerimden alev cikmis heralde sinirden degerlendirmek zorunda kaldi.
Hahahah ya muhteşemsin gerçekten :bicak: Ben değerlendiremedim valla salya sümük yattım evde ateşler içinde yine değerlendirecektim öyle bir azim ama eşim artık yuh yazık günah canına dedi, o öyle yapınca ben de gururdan yattım uyudum o_O

Elimde hiç kaset test kalmadı zaten. Trendyol dan erken gebelik testi almıştım onlar var🥰 beklemeye karar verdim. Zaten ne kadar istersem istiyim,düşünürsem düşüneyim ya var ya yok. Sonucu engelleyemem:)
Canım hiç stres yapma dediğin gibi bu süreçte senin stresin hiçbir şeyi değiştirmiyor hatta tam tersi belki varsa da içinde bir mercimek en güzel zamanlarını stresle geçirmiş oluyorsun. En güzeli beklemek.

Bunu deyip BAT'a 6 gün kala beni izle şimdi jfsfsdf :bicak:

Hahahah ya muhteşemsin gerçekten :bicak: Ben değerlendiremedim valla salya sümük yattım evde ateşler içinde yine değerlendirecektim öyle bir azim ama eşim artık yuh yazık günah canına dedi, o öyle yapınca ben de gururdan yattım uyudum o_O
Olsun olsun gayet guzel degerlendirmen tam onerildigi gibi kuzum dinlenmissin bir gun iste kendine iyi bak pekmez ic portakal suyu ic

Canım hiç stres yapma dediğin gibi bu süreçte senin stresin hiçbir şeyi değiştirmiyor hatta tam tersi belki varsa da içinde bir mercimek en güzel zamanlarını stresle geçirmiş oluyorsun. En güzeli beklemek.

Bunu deyip BAT'a 6 gün kala beni izle şimdi jfsfsdf :bicak:
Ahhhaahaha eyvahhh😂😂😂

Kızlar bata 3 gün kaldı ben göğüs hassasiyeti dışında birşey hissetmiyorum göğüste dolgunluk çerçeve kısmında dolgunluk ve kabarcıklar var aşırı rahatsız ediyor beni

Canım fotolarını atarmısın bir testte bariz olup diğerinde olmaması çok garip

Eklentiler

• IMG_20231226_101754.jpg
    IMG_20231226_101754.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 57
Evde bir tane kaset test var ama korkudan yapamıyorum bu ay söz verdim kendime gecikme olmadığı sürece test yapmam diye bakalım bekliyoruz
inşallah güzel haberler alırsın canım benim de bata 4 gün var bende yapmayacağım demiştim ama sabah yaptım negatif maalesef zaten regl belirtileri de başladı ben umudumu kestim artık şubatta hsg çektireceğim.

İçim rahatladı birazcık inşallah bu ay olsun ya çok istiyorum bu ay güzel haberler almalı :KK200:
Canım sen zaten gün aşırı değerlendirmiş sin hiç canını sıkma inşallah Rabbim nasip eder ama yinede devam et değerlendirmeye umudunu yitirme 🥰

X