Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin kacinci kuzum ya konus acik acik bak strese sokma beni doktor stres yaparsan cocugun olmaz dedi diye korkut biraz. Bizim stres zaten bize yetiyor bide kaynanalarin cocuk ismarlamasina valla katlanamiyorum yemek tarifi mi bu hadi yapin artik diye. Allahin nasip ettigi birsey. Saygi hakedene verilir valla dilini tutamayan lafi yer benden kusura bakmasin.

Off bu kaynanalar ne olacak ya ben anlamıyorum bu erkek annelerıne ne oluyor hepsı bır degıl ama gerçekten oğullarını evlendırınce içine bişey kaçıyor bunların benım kayınvalidemde aşırı sabıt fıkırlı bencıl. Biridir ben ne badıreler atlattım ilk çocuğuma cok müdahale etmek ıstedı uzun vermedım yok helva surelım yok tuzlayalım yok bılmem ne yapalım kafama yatmasana asla tamam demedım sonra adımı saygısızca çıkardı. Hakeden lafı yer vallahi ister kaynana olsun ıster başkası olsun. Cok hassasım bu tarz konularda

Candy7777 valla senı en ıyı ben anlarım bende kaynana mağduruyum

Bencede canim bende cok net tavrimi koyarim. Benimki de diyodu sen dogur ben bakarim ben gelirim hayir guzel bir meslegim olmasina ragmen suan calismiyorum ve cocuk olursa da kendim bakmak istiyorum diye defalarca soyledim hala ben gelir bakarim diye israr edince bende dedim cumbur cemaat yasayamam ben kusura bakma ben varimya on kisiye ne gerek var sen annesi degilsin soyleyip duruyosun dedim simdilik sustu bakalim. Hayir kendimi yerine koyuyorum bana biri boyle dese evine adimimi atmam ama kirilmiyor alinmiyor iste.

Kız kaynanamı nerden tanıyon arkadaşmısınız yoksa vallaha öyle yapıcak adım kadar biliyorum çocuğu sadece sevicek ve ağlamaya başladığında elime tutuşduracak kesin H hawaii

Çok çok çok haklısın. Kaç kez dedim inanırmısın doktor çok stres yapıyorsun olmaması için hiçbir sebebp yok stres yaparsan olacağı varsada olmaz dedi diyorum ama banamısın demiyor. Zaten benimde sabrım taşırmaya başladı bu gidişle bir güzel patlıycam susup oturacak o zaman. Bir kere daha derse benden güzel bir cevap alacak zaten

Candy7777 valla senı en ıyı ben anlarım bende kaynana mağduruyum
Bide sanki kendini çok masummuş gbi gösteriyor yok ben baskı yapmıyor yok diğer kaynanalara bakınca ben melek gibiyim melek yüzlü şeytan mübarek, bende içimden yav hehe diyorum. İnşallah kendi evime taşınırım diyorum ama onda bile rahat bırakmazki

Vallamı kıskandım
Kuzu Allah var kadının ağzı var dili yok. Biz evlenirken kimseyi hiç bir şeye karıştırmadık. Ne 5kuruş para aldık ne de istediklerini yaptık. Şu saatte şurda istemeye geleceksiniz, şu saatte düğün şu saatte bu yapılacak eksiksiz yaptılar. Fikirlerini bile sormadık ne benim ailemin ne eşimin ailesinin. Hala da öyledir Allah başımızdan eksik etmesin evet hayatımızdalar ama bi sınır çizgi elbette var

Yaaa ne kadar güzel olması gerekende bu zaten. Ne o öyle özele karışmak falan

Saygısızlık hak etmiş o herkesin anneliği kendine lütfen bu ne ya helva ne

Z zesamu93 kiz kucukken hadi bizi de tuzlamislarda hakikaten helva ne iki de yumurta kiraydiniz cocuga ekmek banmalik
Bazı kayınvalideler var onlara valide dersin bazılarına da kaynana işte türlü türlü tarifleri olur her şeye atılırlar gelinle yarışırlar çocuk için pozisyon bile önerirler Allah herkese sessiz kaynana nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…