Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben tekrar test yaptım bu sefer negatif çıktı.
Üstteki sabah ki testim alttaki şimdiki. Kan bekliyorum.

Eklentiler

• 3BEA2DCD-E1C7-4A91-BE05-05C6BC1C51BF.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 50
Sen ne kadardır evlisin bebiş olmadı canım..bu arada stresten uzaklaşmak için farklı şeyler yapsan gününü daha yoğun geçirsin farklı şeylerle vs belki kafan dağılr çocuk düşüncesi biraz aklından çıkar bari

Z zesamu93 kiz kucukken hadi bizi de tuzlamislarda hakikaten helva ne iki de yumurta kiraydiniz cocuga ekmek banmalik
Bı ara çıtayı bıraz daha yukseltıp çocuğu kahvaltılık sosa banmayı teklif edecek dıye korktum helvaya sürecekmişki teni beyaz olsun beyaz helva sürecekmiş hey Allahım saçma sapan hurafelerini yaptırmak istedi ben kabul etmedım benımde çocuğum bu çocuk ben üstüme dusenı yapmak zorundayım dıyor cinnetlik vallahi.

Saygısızlık hak etmiş o herkesin anneliği kendine lütfen bu ne ya helva ne
Ay benı cok sıkboğaz ettı çocuğu gelıp zorla elimden alıyordu görumcem de gelıp alıp alıp odasına götürüyordu bı gun canıma tak ettı gıttım elınden aldım o zamanda korona var götürme dıyorum kaynanam bırak götürsün dıyor bızde seveceğiz tabı dıyor 1 haftalık bebek sapır şupur öpulurmu ya ınsan kıyamaz benle eşim öpmeye kıyamıyorduk öpmeyin hastalık kapar deyınce kızıyorlardı bu kaynana teroru bıtmez

Allah kurtarsın canım ya . Allah sabır versın sana yada ona bı akıl fıkır versın ne dıyelım akıllanmaz bunlar

İyi etmıssın vallahı kuzum sımdıden ayarı ver başta nasıl gıdıyorsa sonradan da öyle oluyor sımdıden cevabını vermıssın ben asla tavız vermedim çocuk konusunda.sankı doğunca onların üstüne atmak gıbı bı mecburıyetım varmış gıbı davranıyorlardı çocuk ağlayınca hemen bu çocuk nıye ağlıyor nıye bıze alışkın degıl dıye trıbe gırıyolardı Anlatsam roman olur..

Şey ben hamile değilim ama hayatımın fragmanı sizin bu yorum gördüm şimdiden yakında sinemalarda

Buraya yazdıktan sonra annemlere gittiğimiz 1 saatlik gidiş ve 1 saatlik dönüş yolunda uyudum bu arada Evet canım bende çok uyku yaptı.
Bendede hamılelık cok uyku yapmıştı paso uyuyordum valla. Bıde tansıyon dusuklugum olmustu ilk 3 ay tansıyonum 9/6 çıkıyordu hatta

Meryem ana otunu duydum canım yumurtlamayı kolaylaştırıyormuş. Bide aktardan bir karışım aldım ballı içinde herşey var ceviz badem fındık fıstık vb hepsi satan kişi etkili olduğunu söyledi
Meryem ana doğumdan önce açılmayı sağlıyo diye biliyodum. Onlar var robottan cekip balla karıştırıp yesek de olur aboo düşünemedim evde kombi yakamayız

Sizin ki yine iyiymiş kızlar benim ki seni tedaviye götürcem dedi herkesin içinde bir kere sustum eltim hamile kaldı benden beklerken iş yerime geldi seni tedaviye goturcem dedi benim sorumun yok dedim Bir kere dusuk yaptım çünkü olsun falan dedi yok sorunum dedim ısrar la bir kere yemek yerken karnım kocam gorumcem eltim sofradayken tedaviye goturcem dedi ben sinirlendim bu sefer eve gelince kocamla tartıştım ben size cocuk doğurmak için gelmedim dedim değerli gün kaynanmi aradım aynı şey kızınıza yapılsa hoşunuza gidermi dedim kocam masada sesiz kaldığı için ona da boşanma davası açtım

Cinsiyet ayrımcılığına, tek sorunun kadında olduğunu düşünenlere, erkek çocuğunu üstün ırkmış gibi davranana. Ve en önemlisi de çocuk sahibi olmadan evlendiği eşiyle aile olmayı öğrenememişlere tokat gibi davranış tebrik ederim sizi

Yani tum bunlar cok cirkin seyler ama dava actiysaniz altinda burda yazdiginizdan cok daha fazlasi vardir diye dusunuyorum hakkinizda hayirlisi

Sen kendi Oğlunu götür tedaviye ,deseydiniz ne insanlar var nasıl sinir oldum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…