Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim canım inşallah çok ihtiyacım var güzel habere

Teşekkür ederim canım inşallah çok ihtiyacım var güzel habere
Canım benim Allah yardımcın olsun valla sabırlı kadınsın vesselam ama işte ne yapacan herkes çok biliyor sanki ben evlendim üç sene düşünmedim soranlara şu an istemiyoruz vakti gelince olur siz dert etmeyin diyordum

Öyle tabi balım ben eski mesajlarını yeni gördüm canım. İçinden nasıl geliyorsa öyle yap ümitsizliğe kapılmak yok yola devam
Bugün gelmedi bakalım yarın gelecek mi? Bilmiyorum testler neden böyle çıktı daha öncekinde pembelik vardı mesela. Kimyasal olsa şuan kanamam olurdu o da yok. Belimin arka taraflarından bacağıma sırtıma yayılan ağrılar oluyor. Demek ki regl işareti

Ben de anlamadım ya bu ay senin regl de erken gelip kapıdan bakıp gitmişti resmen vardır bir hayır diyelim

Bu kaynanaların çocuk muhabbetleri çok istiyorsan sen doğur diyceksin bir daha hiç bir şey diyemez

Allahtan eşim hiç öyle değil hiç baskı yapmaz daha önce oldu yine olur kafasında. Yani ben düşünmüyorum desem bile inanmazlar ki herkes biliyor ne kadar istediğimi. Ayrıca stres kaynağını uzaklardan aramaya gerek yok aynı evdeyiz

Hakkında hayırlısı olsun ınsallah canım üzme kendını hıc boşa. Olacağı varsa her turlu olacak bu sene içinde er yada geç tek tek pozıtıf haberlerımızı vereceğiz bırbırmıze insallah

Aslında valla hanımanneye da bir şey diyemiyorum yaptığı yanlış ama tek kalmış canı sıkılıyor size sarıyor işte
Tam üstüne bastın evde bebek olsun ki onunla zaman geçiriyim dikkatimi dağıtayım diyor oyüzden bende çok fazla tersleyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…