Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben beta ya bakılırken diğer değerlerimede baktırdım. Onlar şimdi çıkmış. Acaba beta da hemen çıkar mı

Kızlar nasılsınız napıyorsunuz, çok uykum var benim ayakta kalmam lazım annemlere gideceğiz. Azıcık laflayayım da uykum açılsın. (dedi ve yolda aralıksız 2 saat uyudu )

Kızlar insanlarda ne tür bir mıknatıs var acaba ya ceket atsa hamile kalıyor. Eşimin bir tane kuzeni kasım başında evlendi bugün duydum ki kız 2.5 aylık hamileymiş bu ne iş arkadaş. Tabi bunu duyan kaynanam karalar bağlamaya başladı normal olarak evden kaçasım var help

Ay benim mod da bu ya arkadaşlar hayırdır noluyor spermlerinizin navigasyonu mu var demek istiyorum

Ay benim mod da bu ya arkadaşlar hayırdır noluyor spermlerinizin navigasyonu mu var demek istiyorum
Vallaha öyle bide ben kaynanamla yaşıyorum piskolojimi düşünsene. Direkt yüzüme demiyor ama alttan alttan laf sokuyor yok herkes hamile kalıyor, yok şöyle, yok böyle, bezdim. Kendimi odama kapattım şimdi

Vallaha öyle bide ben kaynanamla yaşıyorum piskolojimi düşünsene. Direkt yüzüme demiyor ama alttan alttan laf sokuyor yok herkes hamile kalıyor, yok şöyle, yok böyle, bezdim. Kendimi odama kapattım şimdi
Allah yardımcın olsun kardeşim demek istiyorum sana imtihanın ağır bence buna su an sabredersen rabbim senimkısa zamanda sevinçli haberlere boğacaktır bak ben dışardan bir gözle diyorum bunu hem aynı evde kaynana hem bebek stresi çekilecek dert değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…