Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Buraya yazdıktan sonra annemlere gittiğimiz 1 saatlik gidiş ve 1 saatlik dönüş yolunda uyudum bu arada Evet canım bende çok uyku yaptı.
Hm ne güzel keşke bende uyusam..şuan en büyük sorun az iş yapim belimin çok ağırması ve gögüsümün şiş ve hasssasiyeti

Olabilir kuzucum. Tez zamanda kavuşalım inşallah bebişl

Kuzum sen neler yapıyorsun basladınızmı değerlendirmelere
kuşummm benim bu ay iptal sağlık sigortası yaptım bu doğum paketli olanlardan onda da 1 ay gebe kalmama koşulu var :) bu ay dinlenmeye aldım kendimi zaten tam da zamanında olmuş eşim de baya hasta olursa da yine korunmam tabi ama şans artık senin nasıl gidiyor

Kızlarr günaydın bugün diş macunundan ve kedimin mamasından midem bulandı çokk şaşırdım bat a 7 gün var. Belirtilerim var ama yinede ihtimal vermiyorum ben (bel ağrısı,kasıklarda batmalar,opak akıntı)

Kızlar yerleşme kanamasi yani üstune görme yaşayan var mı nasıl
Adet gününde ya da öncesinde gelir. Çok az açık pembelik şeklinde ya da kahverengi lekelenme şeklinde görenler var. Max. 1.5 gün sürer. 1 ped doldurmaz olduğu rivayet edilir
Yaşadığım şey ne diye merak ettimde ondan sordum teşekkür ederim bilgi için kaç gün sonra teste cikar

Yaşadığım şey ne diye merak ettimde ondan sordum teşekkür ederim bilgi için kaç gün sonra teste cikar
Canım bence senin testlerde artık çıkması lazım yerleşme kanaması görülmüşse çıkar zaten yapsan. Hayırlı haberlerle inşallah

Kiminde tek seferlik bir kaç saat kiminde bir iki gün sürüyormuş. Ben ne zaman aha yerleştirme kanaması desem regl oldum

Canımm Bhcg baktırdın mı acaba sigorta yaptırırken sigortacın istedi mi

yok canım istemediler. Zaten hamileysen kadın doğum son adet tarihini gireceği için o da sözleşmeden önceyse direk iptal oluyor.
Anladım canım ben aralık sonunda sigorta yaptırdım da bu hafta da reglimin 3.günü hormon baktırdım tekrar gebelik düşündüğüm için. düşükten dolayı bhcg 6 çıktı doktor normal sınırlarda düşmüş dedi. Ama 5 ten küçük mü olması gerekir illa sigorta sorun çıkarır mı diye de bi tereddüte düştüm ama son adet tarihim sigortadan 16 gün sonra tabiki

son adet tarihin sigortadan 16 gün sonraysa hiç bir sıkıntı çıkmaz canım yani bana öyle bilgi verdiler :) ben ocağı mecbur boş geçeceğim çünkü bu ay hamile kalsam son adet tarihim sigortadan önce oluyor. ama tabi bi ihtimal hamile kalırsam da yapacak bir şey yok, kalayım da

Ya lütfen bana yardımcı olurmusunuz ilk başta ovü testi aklımda yoktu siparş vermedim ama bu topike girnce çoğu kişi ovü testi ile daha kolay olur yumurtlama nı görmeye dün geldi ovü testim ne olur ne olmaz bu gün deniyim dedim direk böyle iki cizgide aynı koyulukta çıktı acaba bu gün benim yumurtlama günüm mü anlamadım ki lütfen yardımcı olun

Eklentiler

• IMG_8197.jpeg
    132 KB · Görüntüleme: 36
Aynen öyle canım benim hiç olmazsa iptal edilir. Parayla satın alınamayacak bi nimet gerçekten sağlıklı bi gebelik ve evlat o yüzden aynen devam mutlu haberler alıp mutlu bir şekilde süreci tamamlayalım hepimiz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…