Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu sabah freely marka test yaptım. Erken gebelik yazıyordu. Test beni çok düşündürdü sağlık ocağında da kan verdim daha çıkmadı ama. Testin yanlış çıkma ihtimali var mı?
Pek çözemedim renk değişik olmuş hatalı gibi sanki..bakalım tahlili iki saate çıkar heralde

Kızlar bu sabah freely marka test yaptım. Erken gebelik yazıyordu. Test beni çok düşündürdü sağlık ocağında da kan verdim daha çıkmadı ama. Testin yanlış çıkma ihtimali var mı?
3 çizgi çıkanı da gördük burda bence var duruyor. Sonucunu bekliyoruz

3 çizgi çıkanı da gördük burda bence var duruyor. Sonucunu bekliyoruz
Ya kutuda 5 sn tutun yazıyordu bende telefonu odada bırakmıştım. Kendim hızlı sayınca 10 a kadar saydım sanırım idrar fazla gelip rengi mi dağıttı anlayamadım. Markayada niyeyse bi güvenemedim. Doktorumdan haber bekliyorum işte inşallah vardır. Geçen ay kimyasalım oldu. Çok istiyorum.

Ben 20sn tutuyorum öyle bişi çıkmıyo bende. Sanırım test prodoctor. O testte hata nerdeyse yok. Sonuç çıkınca beni etiketle

Ben 20sn tutuyorum öyle bişi çıkmıyo bende. Sanırım test prodoctor. O testte hata nerdeyse yok. Sonuç çıkınca beni etiketle
Freely diye bi marka ilk defa bununla denedim. Salak gibi tek test almışım alsana bi kaç tane. O kadar hamile olmadığımı düşünüyordum ki negatif çıkcak günümü bekliycem diye düşünüyordum. Kan verdim diyede bi daha almadım ama sabahtan beri kafayı yiycem meraktan. Sırf zaman geçsin diye uyudum yok yine geçmemiş zaman.

Freelyse emin olamadım şimdi. Kanı özele mi verdin sağlık ocağına mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…