Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bence hazır eşin yokken regl biter bitmez başla 15 gün o ay varsa bir şey sıkıntı sökülür gider reglin kanaman düzene girer
Reglin 4. Gunu bugun 8 gun suruyor benimki 8. Gunde baslayabilirim aslinda 15 gun devam edebilirim dedigin gibi nasilsa esim yok hormon dengesini bozmaz insallah.

Öyle canım bu ay nasipte varsa tüm engelleri aşar gelir Allahın izniyle
çok doğru bir hüzünlendim şuann. Bi de normalde akıntım benim hiç bitmez çok gelir 3-4 gün olmayınca bi dikkatimi çekti. Batmalar falanda var kasığımda şişkinlikte birde dün akşam bir başım ağrıdı 21.30 da bir uyudum bi yerime geçmek için kalktım

Ay ay ay ay yaaaa minnoşlar geliyor galiba dur bakalım hadi hayırlısı . Kalp atışı için randevu aldın mı ne zaman gideceksin kuşum?
Aldım bebeğim, 1 Şubat'ta gidicem, ebe olan arkadaşım kalp atışı duyulur o zaman dedi gerçi aynı arkadaşım ikiz olmadığını da düşünüyor, kendi gebeliğinden yola çıkarak

Vay kuzum beta değerin birden artmış jlk duydugumuzda çok düzenli artıyordu hadi bakalım
Evet düzenliydi, neredeyse 2 katı artmıştı. Benim hesaplarıma göre bugün 3000 civarı olmalıydı, beklediğimden fazla çıktı da hayır olsun inşallah ya

Aldım bebeğim, 1 Şubat'ta gidicem, ebe olan arkadaşım kalp atışı duyulur o zaman dedi gerçi aynı arkadaşım ikiz olmadığını da düşünüyor, kendi gebeliğinden yola çıkarak
Ya benim 6+1'de ilk randevum inşallah duyulur ya. Hani geç gittiğime değer de bir de kalp atışı için sabırsızlıktan çatlamam sjfdsdfh Güzel haberler aldıkça başka bir doktorda 5. haftada muayene olmadığıma pişman oldum minik minik ksjfsfsd

Kuzu regle etkisi olur mu tıkanıklığın bilmiyorum açıkçası

Sefan olsun valla nasıl olsa bebiş geldiğinde uyutmayacak

Kahverengi ise vajinal muayene sonrası eski kanın dışarı çıkmasıymış problem yok diye biliyorum canım
Öyle kendimi kötü hissetmiyorum Allah'tan. Muhtemelen dediğin gibi oldu, karından bakarken çok bastırdı, vajinalde de keseyi görmek için bayağı bi uğraştı

Eşim de sabahtan beri diyo ki keşke sonraki haftaya alsaydın hiç pişman olma al bak ben 5. Haftada gittim de noldu sadece kese var, doktorun demesiyle "keseye benzer kese olduğunu düşündüğü bişey" var kaç bebe olacağı belli değil, bebek olup olmadığı belli değil ama pozitif durmaya çalışıyorum şimdi 2 hafta beklicem

Kese belli ama ya..benim bir kez adetim 20 gün geçmişti canım doktora gittim kadın direk bana hamile muamelesi yapmıştı kan bile vermemiştim oo 7 haftalık olmuştur kalp atışını da duyarız dedi sonra ultrasonla baktı baktı siyah bir koyuluk gördü sanki bu kese ya var birşey geç döllenmiş falan dedi sonra kan verdim 1 çıktı ve hamile değildim ama nasıl bir heyecana sokmuştu beni o sözleri o günden sonra dedimki demekki herkes doktor olamazmış emin değilsen bari öyle konuşma..tabi seninki aynı şey değil baya belli canım ya hayırlısıyla kalp atışını da duyarsın inşallah

Reglin 4. Gunu bugun 8 gun suruyor benimki 8. Gunde baslayabilirim aslinda 15 gun devam edebilirim dedigin gibi nasilsa esim yok hormon dengesini bozmaz insallah.
Soğan bu canım bence faydası olur zararı olmaz milletin miyomlarını çikolata kistlerini yok etmiş ama baktın miden çok bulanıyor mideni yakıyor bırakırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…