Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aman bizdekiler de sağolsun rabbim başımdan eksik etmesin de ,valla nazlana nazlana bir hal oldu Y Yaseminnn35 hocam eve şu makinelerden alsak yumurta ve spermi biz birleştirsek olmaz mı ya
Az kaldı tüp bebek işine de el atacam yetti gayrı naz niyaz beni de bitiriyo. En önemli haftada mırın kırın ediyo, o hafta geçti ya peşimden ayrılmıyo. Bi ay sinrilenip şey demiştim bebeği leylekler getirmeyecek öyle sanıyosan

Sesli güldüm eşim sizleri kıskanıyor biliyor musunuz neye gülüyon bu kadar ne konuşuyorsunuz diyo

Bizim okulda bi abi var her işe koşturan beni de çok seviyo. Şehir dışından dut pekmezi getirmiş işte anlatıyo şöle ilaç böle yenecek. Buna iyi geliyo şuna süper geliyo. Benim en son yorumum “abi atıyom dut” ulan diyo ben de sana niye anlatıyorsam ver ver dedim onu da yiyelim H hawaii

Ee bana ne demeli pekmezi soğan kürünü kendim yiyorum içiyorum muzu kuruyemişi eşim yiyor keyfine. Bu işte bir terslik var gibi ama bakalım hayırlısı artık

Ee bana ne demeli pekmezi soğan kürünü kendim yiyorum içiyorum muzu kuruyemişi eşim yiyor keyfine. Bu işte bir terslik var gibi ama bakalım hayırlısı artık
Eşimin karışımı çok fena çakşırlar keçiboynuzları çörek otları ballar ceviz fındık tadını tarif edecek kelime bulamıyorum bi değişik bişi soğanı yapmadım ben ya o nasıl bişiydi ne zaman kullanılıyordu

Bende esim gidecek diye valizine koyayim da goruntulu arayayim bari yerken emin olayim

Canım bu regli düzene sokmak yumurta kalitesi yumurta sayısını arttırmak için yapılıyor,1.5 bardak klorsuz kaynayan suyun içine dörde bölünmüş kabuklu kuru soğan atılıp beş dakka kaynatılıp ılışınca içiliyor sabah akşam aç karnına her defasında taze yapılacak regl bittikten sonraki yedi gün içinde yapılmaya başlanmalı on beş gün kullanılmalı deniliyor ama ben reglim dörüncü günden sonra lekeye döndüğü için beşinci günü başladım bir hafta kullandım bıraktım

Tadı nasıl bişi söylee kötü mü dayanılabiliyor mu

Kizlar herseyime baktirdim birtek tupler acik mi kapali mi onu bilmiyorum hsg cektirmedigim icin onunla ilgili de bir uyenin yazdigi birsey buldum bakin. Ben cunku yillarca bebek yagi kullandigim icin ondan da supheleniyorum. Yaziyi kopyaliyorum

""slm kızlar yazdıklarınızı okuyunca belki faydam olur diye yazayım dedim..ben rahim filmi çektirdiğimde 2 tüpümde tıkalıydı, ameliyat oldum fakat tüplerim tam açılmadı, zorlu geçiş vardı..2 ay yumurtlama takibi yaptırdım, olmadı..sonra bi tanıdığım maydonoz-süt buharı ve viksten bahsetmişti..3gün 3er defa uyguladım ve o ay hamile kaldım
yok canım içine değil aman yanarsın..yarım litre süt, yarım litre su içine bir bağ maydonozun yapraklarını koparıp içine attım, 2 çay kaşığı viks ve azıcık karabiber koyup karıştırdım..kaynayıp yapraklar pörsüyünce, azıcık soğumasını bekleyip, belime çarşaf sarıp hafifçe üzerine çöktüm..buhar bitince tekrar kaynattım, böylece 3 defa..adetin 5. 6. ve 7. günü günde 3er defa ama her gün taze süt ve maydonozla..biraz çökmekten bacakları sızlıyor insanın ve çokça da terliyorsun ama denemeye değer..bir de hiç üşütmeyeceksin o ara mümkünse bikaç gün çorapla dur..""

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…