Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam regl biter bitmez yumurtlamam oldu 3-4 gündür akıntım yoktu bugün krem gibi akıntım geldi reglye 9 gün var hamilelik belirtisi olabilir mi ? Dış gebelik geçirdim 2 ay oldu korunuyorduk yanlışlıkla birşey mi oldu acaba bi şüphelendim

teşekkür ederim yorumun için evet aslında herşeyin başı psikoloji stres daha yeni kontrolden geçtiğim için sebep bulamadım bende illaki vardır bir sebebi bakılım umarım tekrarlamaz eğer olursa tekrar bi giderim doktora hepimiz için hayırlısı olsun

Kuzuş ben 2022 ekimde kontrol amaçlı bi film çektirdim temiz çıkmıştı. Kürtajdan sonra doktor yapışıklık kalmış olabilir tekrar çekelim dedi 2023 kasımda bi daha çektirdim yine temiz çıktı yalandan yere 2 defa film çektirdim

Canım çatlama sonrası akıntı opaklaşıyor normal deniliyor ama her şey olabilir sen en iyi ihtimali düşün

Bende bebe yag kullandim o tuplerde tikaniklik yapabiliyormus ondan suphelendim canim sogani denemek istiyorum ama hormonlara da ters etki edermi diye korkuyorum bir taraftan. Tupler tikanik oldugunda regl duzeni nasil oluyor acaba benim bir ay erken oluyor bir ay gec bir ay sagdan diger ay soldan yumurtlama olurmus ya acaba onunla mi baglantili diye aklima geldi.

Canım çatlama sonrası akıntı opaklaşıyor normal deniliyor ama her şey olabilir sen en iyi ihtimali düşün
Kuzumm inan bende çok istiyorum yeni bir hamilelik ama dış gebelikten iğne oldum 2 doz korkuyorum iğne zarar verir diye. Korunma ile ilgili birşey dememişti doktor cuma gidicektim işte rahim filmi gereklimi diye ama hayırlısı olsun

Öyle canım bu ay nasipte varsa tüm engelleri aşar gelir Allahın izniyle

Muayene sonrası kanaman oldu mu az da olsa

Beta değerim 3483 çıktı kızlar. İkiz de olabilir olmayabilir dedi. 2 hafta sonra tekrar gel dedi ayın 1 ine randevu aldım. Yolda da sağlık ocağına gidip gebe kaydını yaptırdım, oradaki ebe de beta değerimi duyunca şok oldu ikiz olabilir diyor geriye kaldı kalp atışını duymak inşallah
Aynı anda aklımıza gelmişsin bak BB_Queen

Canım bence hazır eşin yokken regl biter bitmez başla 15 gün o ay varsa bir şey sıkıntı sökülür gider reglin kanaman düzene girer

Ay hadi inşallah sağlıkla gelsin ya da gelsinler

Ay ay ay ay yaaaa minnoşlar geliyor galiba dur bakalım hadi hayırlısı . Kalp atışı için randevu aldın mı ne zaman gideceksin kuşum?

Yaaaa kıyamam ben onaaaa yazarım tabii ki sen beta baktırmıştın sanki dimi yakın tarihte
Hayır ben geçen hafta çarşamba baktırdım 315 idi şimdi minik pandam 1500 ü geçmiştir sanırım.eşim de çalışyor hastanede yok burda olmadı c.tesi direk gidicez özele 6.haftaya bir gün kalmış olacak o gün.inşallah kesesi rahat görünür merakla o fotoyu göreceğimiz günü bekliyoruz

Ayy çok güldüm ya alahta sizi güldürsün ah bu yumurtlarr bi bilse neler çekiyoruz acırlar bize

Hadi bakalım ya güzel haberlerle inşallah

Vay kuzum beta değerin birden artmış jlk duydugumuzda çok düzenli artıyordu hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…