Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar öğlen arası avmye gittim bebek mağazası gezdim ama elim niyeyse hep erkek Bebek kıyafetlerine gitti, bir kızım var galiba ikinciyi de erkek olsun istiyorum. Ama cokkkkkkkk güzelleri kızlar Allah almayı da nasip etsin inşallah

Ay yok yapamam kız önce ben dayanamam canı sağolsun napalım ama bazen aba altından sopa göstermiyor değilim
Yok yavrum anlamasini istiyorsan bagrina tas basip anlatacaksin. Bir yavru kedi vardi bir iki gunlugune misafir edip sahiplendirecektik eve getirdik arabayla gelen kadar soylendi durdu nasil bakcaz evde kedi nasil olcak bidi bidi. Hic sesimi cikarmadim yemegi yedik dedim benim isim var azicik oyala sen. Az sonra geldim baktim kediyi gogsune yatirmis kalkmiyor uyanmasin diye bana da vermeyelim kimselere ya alistim ben diyor dedim ya erkekler cocuk gibi illa yasatmak lazim biseyi

Canım benimde hormonlarım falan hepsi iyidi inşallah güzel güzel yumurtlamam da olur bebiş getirir hepimize getirir İyiki varsınız morelimi yerine getirdiniz sizi çok seviyorum
Bende sizleri seviyorum kuşum bak hersey iyi guzel hoş her şart guzel degerler guzel ama benim bebek yapmak icin kucuk bir detay eksik. Koca yok

Canım benim iyiki varsınız inşallah Rabbim banada tekrar nasip eder anne olmayı sende hep yanımdaydın hep destek oldun inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın hep mutlu huzurlu günleriniz olur

İnşallah tutunur bebişin ya valla artık herşeyi çözer olduk her ağrıdan anlar olduk baskı hissetsinler artık ve gelsinler sağlıkla inşallah

Bende sizleri seviyorum kuşum bak hersey iyi guzel hoş her şart guzel degerler guzel ama benim bebek yapmak icin kucuk bir detay eksik. Koca yok
Kız ağlıyordum gözümde yaşla güldürdün beni Rabbimde seni güldürsün şuan kendimi şey gibi hissettim hani sıkı arkadaşlar bir araya toplanıp sevgilisinden ayrıldığı için ağlayan kankilerini sakinleştirir ya o gibi oldu

Ay benim evde de var ben de kullanayım. Bunu düşünmüştüm madem tutunmayı kolaylaştırıyo neden kullanmıyorum diye 12 tmmdır bu bende

İnşallah tutunur bebişin ya valla artık herşeyi çözer olduk her ağrıdan anlar olduk baskı hissetsinler artık ve gelsinler sağlıkla inşallah
Valla kendi kendime eğleniyorum ama hoşgeldin melek şarkısı vardı candan erçetinin arada onu açıp dinleyin bence insan bir tuhaf oluyor böyle mutlu oluyor güzel şeyler düşünüyor

Aman gul gec tabi kuzum ya neler gecmiyor kalk bi kendine gel enerjini bebek calismalarina harca benimde iki ayim var baslamak icin yine olmazsa oturur hep beraber aglariz aglamamiz bitince kaldigimiz yerden devam ederiz calismalara

Aman bizdekiler de sağolsun rabbim başımdan eksik etmesin de ,valla nazlana nazlana bir hal oldu Y Yaseminnn35 hocam eve şu makinelerden alsak yumurta ve spermi biz birleştirsek olmaz mı ya

Aman gul gec tabi kuzum ya neler gecmiyor kalk bi kendine gel enerjini bebek calismalarina harca benimde iki ayim var baslamak icin yine olmazsa oturur hep beraber aglariz aglamamiz bitince kaldigimiz yerden devam ederiz calismalara
Hahaha kalktım bile ayağa sayenizde

İşte aynı beni anlattın. Geçen ay tek bi ovulasyon yaptım diye milleti darladım bi şey deneyecem diye diye o yüzden ovulasyon yapmamak daha iyi gün aşrı ilişki kafan rahat valla bak
Bu sefer öyle yaptım ya regl bitti başladım bir dolu bir boş, bir çatlama va çatlama sonrası gün üst üste değerlendirdik düşün piki bile değerlendirmedim içim içimi yedi ama dayandım şimdi yine bir dolu bir boş devammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…