Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım okudum yazdıklarını biliyorum sürecini :) vakit kaybetmemek adına dedim zaten çünki eğer etkilediyse spermleri tekrar düzeltmek en az 3 ayı buluyor

Ay ben pişmanım o sağlık sigortasından yaptırmadığıma.özel hastanede prof 750 TL muayene ücrti.. Edirnedeyim ama çok küçük biryer bende büyükşehirden buraya geldim baya şaşırttı beni burası sağlık konusunda en çok..ama eski zamanda kadınlar en az 4 tane doğrurdu tabi şimdi iki en fazla üç düşünüyor herkes onun için nasılsa kalkılır altından bende özel istiyorum

evet canım okudum yazdıklarını biliyorum sürecini :) vakit kaybetmemek adına dedim zaten çünki eğer etkilediyse spermleri tekrar düzeltmek en az 3 ayı buluyor
Tamam kuzum sagolsizde durumlar nasıl kaç yıldır düşünüyorsunuz eşinin de temiz çıkmıştır insallah sonuçları

Eğer sağlklıysanız ikinizde stres yapmayın canım biz ikimizde testleri yaptık iyi olduğumuza emin olduk sonra stres yapmayı bıraktık 6.ay hamile kaldım..hamilelikte 10 gün süren lekelenme duymadım ben belki başka bir sağlık problemidir bir kadın doğuma görün adet olmazsan

İşin ilginç yanı ikiz beklemiyorduk hiç yani ben pek ihtimal vermiyordum şu kan sonuçların çıksın da ikiz mi tekil mi belli olur herhalde ya teşekkür ederiiim
Hadi hayırlısı canım ayy acaba farkında olmadan iki kere mi yumurtladın ikisinide tutturmuş olabilirmisiz yada tek yumurta ikizleri olmustur belkide hadı bakalım saat 2 de bilgilendırırsın bizi her ne olursa olsun sağlıklı olsun ikisi teki farketmez ama iki olursa tadından yenmez

Yani uygulama 2 gün sonra gösteriyor ama bir önceki aylarda aralarda 21 gün varmış son adetimde

Doktor erken falan da dedi sorun yok da dedi ama ben anlamadım hiç bişey Googledaki ikiz ultrasonlarına da benziyor 2 saat geçmez şimdi
Hahahaha seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de hala beta takibindeyim sabah kan verdim 1000 li seviyelere gelmesi gerekiyor bugünlerde mercimeğin, oldu mu nasıl durumu vs diye saat 12-2 arasını bekliyorum. İçime senin ikiz doğuyor ama hadi bakalım

Yaa belki de ikizdir gördün bebişini sonunda çok sevindim..canım ben c.tesi kendi doktorumla konuştum bana dediki daha erken salı gel vajinal bakalım ama ben korktum gitmek istemedim cuma veya cumartesi gidicem karından görünsün diye..muayenen nasıl geçti bir de ne kadarlık olduğunu sana tam olarak söyledi mi

Canım sana doktor mu dedi tekrar kan ver diye

Canım sana doktor mu dedi tekrar kan ver diye
Ben daha doktora gidemedim hayatım işte ancak haftaya salı yani 6+1' de gidebilecek şekilde aldım randevuyu dediğim gibi. Beta 25 ile öğrendiğim ve güncel değerim 4 gün önce 261 olduğu için madem 5. haftamdayım doktora gidip kese göremiyorum en azından artış takip edeyim, 1000 li değerlere gelince bırakayım dedim. E 4 gün de geçti nasipse bugün de değerim güzel çıkarsa artık haftaya salı ilk randevumuzu bekleyeceğim.

Sonucunu yaz merak ediyorum benimki tahmini senin bebişten bir veya iki gün büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…