Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim once ben yaptirayim sonra sen yaptir demistim ben. Bir kac ay daha deneriz olmazsa oyle yaptirir buyuk ihtimal. Illaki yaptirmaktan cekinirse onlarin test alinma kismi biraz can sikici ya keciboynuzu ceviz yedirirsin sende bir kac ay o bile yukseltir bence dusmusse bile.
Mantıklı olan kararı vermıssınız canım ya aynen benım eşimde test verme olayına takılıyor. Bende su sıra kecı boynuzu ve cevız yedırıyorum bugün reglimi 4. Günü 5 . Günü kanama kesılır 6 da lekelenme olur 7. Günü başlayacağız gün aşırı olacak şekilde.. bu sperm olayı ihtşmali düşürüyor ama yınede deneyecegız Allah vermek isterse her turlu verir zaten.

Hayırlısı balım ya valla ben şu an saldım bu ay belirti kovalamayacağım regl günü gelmeden test yapacağım Allah nasip eder de pozitif çıkarsa da regl sonrası kan vermeye gitmeyi düşünüyorum
Bende erken gebelik testi alayım kaset test yerine diyorum varsa çıkar yoksa bekleriz

Hayırlısı balım ya valla ben şu an saldım bu ay belirti kovalamayacağım regl günü gelmeden test yapacağım Allah nasip eder de pozitif çıkarsa da regl sonrası kan vermeye gitmeyi düşünüyorum
Aslında dogru dıosun insan belirti aramayacak regl gelmeden testte yapmayacak ah bi dayanabilsem6 gun kala test perileri geliyor bana

Zor olur ama çok güzel de olur 🥹🥹 Yükledim bakalım bilen varsa yazar inşallah ♥️☺️

Valla google a ikiz gebelik 5 hafta yazdım çıkan sonuç bu 🥹 Baya benziyor.

Eki Görüntüle 3370656
Ay çok güzel görünüyor yaa BB_Queen BB_Queen valla ikiz gibi ben birkaç gün önce rüyamda ikiz görmüştüm lilyrosey lilyrosey hatırlıyor musun sana da demiştim belkide arkadaşa kısmet olmuştur yaa ne tatlı olur 🥰
Kızlar bu arada benim kız kardeşimin de adı Berna oda çok bebek istiyor bir oğlu var 3 yaşında çok zor gebe kalmıştı onun yumurta kiste dönüşüyor şimdi yeniden deniyolar çok istiyor onada dua edermisiniz bu ay oda gebe kalsın dualarınıza eklerseniz çok sevinirim kızlar ya 🤲

eşinde gitti dimi canım oda baktırdı inşallah tez zamanda güzel haberler alırsın kuzucumm inşallah
İnşallah oda baktirdi hızda çok az prob var dedi çok sigara içiyo eşim günde 1 bazen 1.5 paket onada o şekilde dedi ama engel değil çock olmamasına dediler

Hahahaha seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de hala beta takibindeyim sabah kan verdim 1000 li seviyelere gelmesi gerekiyor bugünlerde mercimeğin, oldu mu nasıl durumu vs diye saat 12-2 arasını bekliyorum😫. İçime senin ikiz doğuyor ama hadi bakalım 🥲
Beta HCG ile ikiz gebelik muhabbeti çok da bağlantılı değilmiş. Arkadaşımın 1 aylıkken 62000 lerde çıkmış betası ama tek bebeği oldu mesela bu forumda başka birinin yazdığını gördüm işte demiş "ilk gebeliğimde değerlerim çok yüksekti ikiz olabilir dendi tek bebek oldu, şimdiki gebeliğimde değerlerim düşük ama ikizlere hamileyim" demiş biri. Bu hamilelik falan değişik işler biz tehlikeli sulara yelken açtık 😂😂😂😂

Mantıklı olan kararı vermıssınız canım ya aynen benım eşimde test verme olayına takılıyor. Bende su sıra kecı boynuzu ve cevız yedırıyorum bugün reglimi 4. Günü 5 . Günü kanama kesılır 6 da lekelenme olur 7. Günü başlayacağız gün aşırı olacak şekilde.. bu sperm olayı ihtşmali düşürüyor ama yınede deneyecegız Allah vermek isterse her turlu verir zaten.
Kuzum dusuk sperm sayisi ile hamile kalan cok var sitede okumussundur belki ama onemli olan ileri hiz yani hizi iyiyse eger 1 tane sperm yetiyor dollenme icin. Yumurtlama gunune yakin takviyelerle birlikte degerlendirmeye devam edin siz. 2 ay bekleyecegiz sayi artacak diye kafani yorma yani.
Benim esim en basindan beri diyordu gideyim test yaptirayim diye once ben yaptirayim diye beklettim ben dedim biraz daha deneyelim oyle yaptirirsin. Doktorun tavsiyesi o yondeydi acikca konustum daha denemeye baslayali 1 yil dolmadi dedim 1 yila kadar cok normal olmamasi illaki bir sebep var diye dusunme sakin daha sık degerlendir devam edin dedi.

5 aydır deniyoruz canım bende yaş faktörü var 38 yaşındayım testlerim vs herşey güzel çıktı yaşıma göre yumurta rezevide çok iyi ama eşimde maalesef sorun çıktı sayıda sorun yok ama harekette biraz sıkıntı çıktı varikosel dediler ama sperm sonuçlarına göre doktorlar gebeliğe çok engel değil dediler bakalım martta tekrar gideceğiz.
Tamam kuzum sagol💓sizde durumlar nasıl kaç yıldır düşünüyorsunuz eşinin de temiz çıkmıştır insallah sonuçları🙏

5 aydır deniyoruz canım bende yaş faktörü var 38 yaşındayım testlerim vs herşey güzel çıktı yaşıma göre yumurta rezevide çok iyi ama eşimde maalesef sorun çıktı sayıda sorun yok ama harekette biraz sıkıntı çıktı varikosel dediler ama sperm sonuçlarına göre doktorlar gebeliğe çok engel değil dediler bakalım martta tekrar gideceğiz.
Varikosel tedavisi olan bi durum mu bnde eşimde bu olablr die düşünüyorm hiç varikkosel muaynesi olmadi sayıda prob yok ama ileri hızda sorun var dddi doktorlar

Yaa belki de ikizdir ☺️ gördün bebişini sonunda çok sevindim..canım ben c.tesi kendi doktorumla konuştum bana dediki daha erken salı gel vajinal bakalım ama ben korktum gitmek istemedim cuma veya cumartesi gidicem karından görünsün diye..muayenen nasıl geçti bir de ne kadarlık olduğunu sana tam olarak söyledi mi
Bi ara bi 4+6 gibi bişey dedi ama tam anlayamadım zaten o anın stresi ve heyecanıyla algılarım kapandı hep 🥲🥲 ama şey dedi son adet tarihiyle hamilelik uyumlu dedi sıkıntı yok dedi ☺️ muayenem de bi tuhaftı. Karından ultrasonda göremedi, kese gözükmüyor diyince zaten başımdan kaynar sular döküldü. Vajinal bakalım dedi onda da baya kurcaladı etti gördü keseyi ama işte ortasında bölme var, ya ikiz ya başka bi durum, değişik bilmiyorum ya 😔 kan da verdim betaya bakacaklar. Gidince kalp atışı mevzusunu sorucam bakalım

X