Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar pazar günü akşam yaptığım test ilk fotoğraftaki ikinciyi de az önce yaptım sizce koyulaşma var mı

Eklentiler

• IMG_20240114_212646.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20240116_100252.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 59
Kuzum doktoruna özelde mi devam edeceksin ay kafamda deli sorular hiçte birşey bilmiyorum ben tayinciyiz yeni geldik.küçük bir yerdeyim bir tane prof varmış özelde onu da bir denemek istiyorum

Canım benim üzülme Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin inşallah Bata kaç gün var peki
Bata 4 kaldı pazar günü normalde sağlık olsun üzülmemek lazım tabi ama elde değil 16 aydır evliyiz dört ay eşimden ayrıydım iş gereği yeni başladık iki aydır çalişmalara ondan öncede 8 ay kadar denemişliğimiz var böyle

Kuzum doktoruna özelde mi devam edeceksin ay kafamda deli sorular hiçte birşey bilmiyorum ben tayinciyiz yeni geldik.küçük bir yerdeyim bir tane prof varmış özelde onu da bir denemek istiyorum
Canım evet ben tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştım 1 Aralıkta dolayısıyla şükür gebelik teminatı altındayım doğumum ve 10 muayenem ücretsiz gelecek dolayısıyla özelde çok istediğim bir doktor vardı İzmir Medical Point- Doç. Dr. Volkan Emirdar diye ona randevu aldım. Tabi ona randevu bulacağım diye de 6+1'i beklemek zorunda kaldım bu hafta 5. haftam kese görmeye gidemedim mesela.

Açıkçası Devlet hastanesindeki özensizlik nedeniyle bir zarar görmek istemiyorum. Azıcık sabredeyim iyisi olsun diye düşündüm. Eğer sen de bildiğin bir yerde değilsen önce gittiğin yerde doktor önerisi var mı bir topiclere göz at istersen, devleti imkan varsa çok da tercih etmemeni öneririrm. Herhalde tek olumlu duyduğum devlet hastanesi İstanbulda Çam ve Sakura Devlet Hastanesiydi.

Ben çok yüksek fiyatlı ve kapsam dışı varsa bir test o testleri belki eğitim araştırma hastanesinde veririm onun dışında özelden devam nasipse. Allah hepimize maddi manevi güç ve kuvvet versin

Kızlar pazar günü akşam yaptığım test ilk fotoğraftaki ikinciyi de az önce yaptım sizce koyulaşma var mı
Evet canım maşallah baya koyulaşmış kan verdinmi ne zaman vericeksin
Olsun canım daha çok yeni kafana çok takma evliliğinin tadını çıkar çocuk olunca her istediğimizi yapamıyoruz çünkü hayırlısını dile Allah'a bırak olduğu zaman olsun Rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah kuzum adetin gecikirse tekrar dene test yapmayı olurmu

Cuma günü kan vermiştim 26 çıkmıştı pazar tekrar istedi doktorum ama acilde almadilar bende testle takip ettim bugün kan vermeye gitmeye calisicam eşim çalışıyor hastane çok uzak otobüs yok baya sıkıntı yani

canım kaç yaşındasın doktora gittiniz mi eşin ve sen baktırdınız mı değerlere vs

Canım bildiğin koyulaşmış maşallah <3 kan ver de emojilendirelim seni artık
Cuma vermiştim 26 çıkmıştı inşallah bugün gidebilirsem tekrar vermeye çalışacam ulaşım biraz sıkıntılı eşim olmadan gidemiyorum maalesef koyulasmayi takip etmek için yaptım testleri

Cuma vermiştim 26 çıkmıştı inşallah bugün gidebilirsem tekrar vermeye çalışacam ulaşım biraz sıkıntılı eşim olmadan gidemiyorum maalesef koyulasmayi takip etmek için yaptım testleri
Aaaaa beta çıkmış kuşum tebrik ederim çok, sağlıkla al kucağına

alakası yoktur merka etme. ayrıca mesela ceyrek sımıt bıle sekeri cok yukseltıyor. sen o hafta geldiginde seker yuklemesı yaptır yeter :)

Ürolojiye gideceksiniz. 1 senedir deniyoruz çocuk sahibi olamadık. Ben hormon ve kanıma baktırdım eşime de baktırmaya geldik spermografi vermek istiyoruz diyeceksiniz hepsi bu. Süreyi 1 yıldan aşağı söyleme deneyip gelin bi süre derler

alakası yoktur merka etme. ayrıca mesela ceyrek sımıt bıle sekeri cok yukseltıyor. sen o hafta geldiginde seker yuklemesı yaptır yeter :)
İnşallah canım teşekkür ederim cevabın için . Zaten beta takip günümdü yüksek görünen değerimi ve betamı verdim 3 saate falan çıkarmış sonuç, öğreniriz normal mi değil mi :)

Ben 3 ayda 1 teste götürüyorum resmen gelişimini takip ediyorum

Kızlar günaydın . 6 aydır deniyoruz bebiş olmuyor 1 ay önce kadın doğuma gittim kontrole bir sıkıntı olmadığını söyledi 16. günden beri lekelenme tarzında başta kahve sonra kırmızı lekelenmelerim var yarın adet günüm hiç ağrım yok ama 10 gündür devam ediyor gelmeye başına gelen var mı sizce neden olabilir.

Görüyor arttırıyorum 2 sene de diyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…