Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kuzu neden öyle yüksek çıkmışki kahvaltı yaptığın içindir muhtemelen hiç korkma hastanede bu tür tahlilleri yapmaya giderken zaten aç gitmen gerekicek doktor söylicek aç gel diye o zaman net çıkar canım
2 gün önce nasılsa verdim bugün allmazlar beta artışına bakılacak diye kimse de yoktu sağlık ocağında doktoru beklerken sandviçimi yedim bekledim doktoru ne bileyim böyle görünce bir endişelendim. Bugün beta artışı takip günüydü bari sabah özelden vereyim beta ve şeker kanlarımı açken. Dua et🥹

2 gün önce nasılsa verdim bugün allmazlar beta artışına bakılacak diye kimse de yoktu sağlık ocağında doktoru beklerken sandviçimi yedim bekledim doktoru ne bileyim böyle görünce bir endişelendim. Bugün beta artışı takip günüydü bari sabah özelden vereyim beta ve şeker kanlarımı açken. Dua et🥹
Canım benim önce sakin ol o kadar da yüksek değil hem birşeyler yedim de diyosun ondan öyle çıkmıştır bugün netleştirirsin ve güzel sonuçlar alıcaksın eminim minik mercimeğine odaklan onu görmeye az kaldı bakalım beta ne kadar artmış mercimek ne kadar büyümüş 🥰

Canım benim önce sakin ol o kadar da yüksek değil hem birşeyler yedim de diyosun ondan öyle çıkmıştır bugün netleştirirsin ve güzel sonuçlar alıcaksın eminim minik mercimeğine odaklan onu görmeye az kaldı bakalım beta ne kadar artmış mercimek ne kadar büyümüş 🥰
Kuşum bu işte sağlık ocağında 2 tane kan verdim ya onun 2.si, sonra bunlar çıkmayınca ben özele gittim ya, yani merconun büyümesi şöyle olmuş oldu bu aradaki kan sonucuyla ;

8 Ocak Akşamı - 25,4-özel
9 Ocak Sabahı - 42-sağlık ocağı
11 Ocak Sabahı - 127-sağlık ocağı
12 Ocak Akşamı - 261-özel
Bugün bakalım kaç 🥰

Kuşum bu işte sağlık ocağında 2 tane kan verdim ya onun 2.si, sonra bunlar çıkmayınca ben özele gittim ya, yani merconun büyümesi şöyle olmuş oldu bu aradaki kan sonucuyla ;

8 Ocak Akşamı - 25,4-özel
9 Ocak Sabahı - 42-sağlık ocağı
11 Ocak Sabahı - 127-sağlık ocağı
12 Ocak Akşamı - 261-özel
Bugün bakalım kaç 🥰
Anladım kuzucum şekere takılma o aç karna ölçülmesi gerekir onuda bugün baktırırsın
Ay ay ay mercimeğe bak sen hergün dahada gelişiyor büyüyor annesi yaa bakalım bugün kaç olmuş 🥰

Teşekkür ederim. Gerçekten 🥹❤️
Canımsıınnn 🌸🌸❤️❤️ asla stres yok üzülmek yok bu süreci güzel geçiricez hep birlikte daha bebişlerin ilk ultrason resimlerini paylaşıcaz cinsiyet öğrenicez isimler bulucaz inşallah herşey çok güzel olucak seviyorum hepinizi 🥰

Canımsıınnn 🌸🌸❤️❤️ asla stres yok üzülmek yok bu süreci güzel geçiricez hep birlikte daha bebişlerin ilk ultrason resimlerini paylaşıcaz cinsiyet öğrenicez isimler bulucaz inşallah herşey çok güzel olucak seviyorum hepinizi 🥰
İnşallah ben de sizi seviyorum kan sonucum çıkınca haberdar ederim ❤❤️

Kuzum ikna oldu sayılır yok yok hıc test yaptırmadık daha önce. Siz de yaptırmadınız demi?
Yok canim once ben yaptirayim sonra sen yaptir demistim ben. Bir kac ay daha deneriz olmazsa oyle yaptirir buyuk ihtimal. Illaki yaptirmaktan cekinirse onlarin test alinma kismi biraz can sikici ya keciboynuzu ceviz yedirirsin sende bir kac ay o bile yukseltir bence dusmusse bile.

Benimde her zamanki gibi negatif

Eklentiler

• IMG_5578.jpeg
    IMG_5578.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 49
Yaşatan Allah'ım yaşatıyor. Bir tanıdığımın arkadaşı var bebeği ilk istemedi zıpladı hopladı düşsün diye. Düşmedi. Sigara alkolü vardı. Bebeği öğrenince bırakmadı devam etti hala içiyor ve doktor bebek çok sağlıklı diyormuş.
benim tanıdığım 3 arkadaşım var canım sigaraya gebelik öncesi de geblik sürecinde de içen çok şükür çok sağlıklı bebekleri oldu büyüdüler bile haa bu tabi doğru olan bişey değil asla ama işte herşey bi bahane aslında

Ne Güzel ben çok üşüyen biri olduğum için ne kadar üstümü örtsem de hemen kalkıyorum bide uykuya maalesef çok düşkün biri değilim sizinde mi ilk gebelik olacak nasip olursa ikinci mi
Benim ikinci olacak Allah nasip ederse 🥰. Bende yatıyorum ama uyumuyorum korkuyorum deprem bolgesindeyiz çünkü , Allah korusun o an deprem olsa ne yaparım diye, daha önce öyle uyuyordum bile 🤭 şimdi korkudan çok uzun yatmasam da seviyorum yatmayı.
Sizin ilk mi, ne zamandır istiyorsunuz?

Benim ikinci olacak Allah nasip ederse 🥰. Bende yatıyorum ama uyumuyorum korkuyorum deprem bolgesindeyiz çünkü , Allah korusun o an deprem olsa ne yaparım diye, daha önce öyle uyuyordum bile 🤭 şimdi korkudan çok uzun yatmasam da seviyorum yatmayı.
Sizin ilk mi, ne zamandır istiyorsunuz?
Tamam canım benim de ikinci olacak Nasip olursa daha bu ay başladık ama öyle düzenli bi birliktelik olmadı ilkinde 7 ay da gebeliği yaşamıştım bakalım bu sefer çok beklemeden gelir inşallah hepimizin bebekleri 😇

üzülme canım, her zamanki gibi deyip olumsuzu çağırma. rabbim neylerse güzel eyler zamanı değilmiş demek ki.
şubat topiğine gel her şey güzel olacak inşallah, rabbim gönlüne göre versin.
İnşallah canım cok teşekkür ederim güzel olumlaman için♥️ allah razı olsun

X