Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayatım testin ilk idrar olmamasına rağmen koyulaşmış tam tersine, acaba idrarla denemek yerine kana mı geçsen. Hem kesin sonuç alır kafanı rahatlatırsın?

Buda benim 9. Gün testim şimdilik birşey yok
Canım bende bu markadan kullanıyorum. Adetime son üç gün var dün testi yaptım son 4 gin kala hiçbir şey yoktu hatta paylaştım burda da. Elimde test olunca eğlence adrenalin olsun diye yapayım dedim umudum da hiç yoktu. Ama çizgi çıkınca elim ayağım tutuştu. Rabbim umutlarımızı boşa cikartmasin.

Ay teşekkür ederim inşallah hepimiz güzel haberler alalım bu mucizeyi yaşayalım bugünden itibaren adet gününe yetecek kdar erken gebelik testim var her sabah tekrarlarım artık
Ben daha hasta olmadım test yaptım negatif
Ay hadi bakalım hanımlar gözüm üzerinizde, olmazsa da ocak ayında hep birlikteyiz zaten

Tebrik ederim ben gördüm testinizi hatalı olduğunu düşünmüyorum inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun Amiin

Ay hadi bakalım hanımlar gözüm üzerinizde, olmazsa da ocak ayında hep birlikteyiz zaten
Ya sen nasıl tatlı minnoş bir topik sahibisin bir insan her msjında mı pozitif olur ne zaman senin msjını okusam yüzümde bir gülümseme herkese pozitif enerji veriyorsun canım ya maşallah sana
Ve herkesle tek tek ilgilenmen harikasın...

Çok net görünüyor çizgiler Maşallah ya güzel bir gebelik geçirip sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Yaaaa ay sen de benim yüzümü güldürdün şuan mesela Herkes hayırlı bir niyetle geldi, kimimizin yolculuğu zor herkesin bir hikayesi var. Şimdi de ben böyle bir çatı altında aynı yolda beraber yürüdüğümüz kız kardeşlerim gibi hissediyorum herkesi. Teşekkür ederim çok mutlu ettin, hepimize maşallah canım benim

İşte feraset işte iş bitirici, hadi bacım sendeyiz, yemin ediyorum ben heyecanlandımBu işi bugün netleştiriyoruz. Olmazsa da bu arada sıkma sakın canını tamam mı? Olur öyle diyip devam ederiz
Olmazsa da heyecan iyidir değil mi. Burada hepimizin gölge çizgileriyle bile digerlerimiz mutlu oluyor. Ah bu gölge çizikler mafettiniz bizi

regli gecikmesinin birinci günü kaset test yaptım negatifti bugün yine yapayım o zaman. ilk idrar olması şart mı?
Şart değil canım 2 saat sıvı tüketmemen yeterli bence bugün de bir test yap
Olmazsa da heyecan iyidir değil mi. Burada hepimizin gölge çizgileriyle bile digerlerimiz mutlu oluyor. Ah bu gölge çizikler mafettiniz bizi
Aynen öyle aksiyon macera ne ararsan var, haberdar et beni çatlarım biliyorsun

Slam arkadaşlarr ben sürekli girip yazdıklarınızı okuyorum ama hiç sohbete dahil olmadım benim bata 5 gün falan var test yapmadım umudum da yok bu ay gibi öyle hissediyorum ovu. takibide yapmadım regl olunca diğer bat iletirim size inşallah sizden gelen güzel haberler olur onları okudukça mutlu oluyorum :)

İyiyim kuzum ya. Duygu durumlarim bozuk inanır misin. Bir mutsuzluk bitkinlik hakim ustumde. Hamilelik iyi şükür devam ediyo. Bedenim sağ sağ ruhum ölü hiç girmiyorum topiklere de nerdeyse. Bir tuhaf oldum iki haftadır. Su ilk 3 ay geceydi bir . Sizlere de burda güzel haberler vermek nasip olsun birbirinize.

Merhaba çakşırı illa akşam mı tüketmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…