Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar erken gebelik testini ne zaman yapmaya başlıyorsunuz ,yumurtanın çatladığı günü baz alarak 12. Gün mü ?

İyiyim kuzum ya. Duygu durumlarim bozuk inanır misin. Bir mutsuzluk bitkinlik hakim ustumde. Hamilelik iyi şükür devam ediyo. Bedenim sağ sağ ruhum ölü 😄😄😄😄 hiç girmiyorum topiklere de nerdeyse. Bir tuhaf oldum iki haftadır. Su ilk 3 ay geceydi bir . Sizlere de burda güzel haberler vermek nasip olsun birbirinize. 🥰🥰
Amin inşallah canım benim.. Sık dişini kaç hafta oldu senin mübarek üç ayların bitmesine kaç hafta kaldı :KK70: :KK70:

Doktorum pazartesi kan ver deri yine delik deşik olduk Perşembe 145 betaydi şimdi 655 çıkmış
Maşallah maşallah allah nazarlardan saklasın sağlıkla kucağına al kuzum :nazar:
Hanımlar erken gebelik testini ne zaman yapmaya başlıyorsunuz ,yumurtanın çatladığı günü baz alarak 12. Gün mü ?
Ben öyle yaptım canım geçen ay

hanımlar ,17-18 aralık yaptığım ovülasyon testleri pik görünüyordu. Akıntı vs gördüm.19 aralık reglin 13. Günü de çatlama gördüm bu üç günü değerlendirdim,test yapmaya devam ettim 23 Aralık testim (reglin 17. Günü) yine pik göründü. Bu mümkün mü sizce? Dün ve bugün de batma şeklinde kasık ağrılarım mevcut. Bu ağrıların yumurtlama ağrısı mı yoksa döllenme sonrası yerleşme ağrısı mı olduğunu anlamamızın bir yolu var mıdır?

Maşallah size öncelikle :nazar: Biraz özel konular elbette ama siz artık ablalarım kız kardeşlerim oldunuzi; ben şunu da fark ettim bence ilişki yapıldıkça istenilen bir şey yani ne kadar araya zaman sokarsan o kadar üşeniyorsun. Özellikle gebe kalmak için ilişki sıklığını arttırınca eşimle aramızdaki kimyanın da değiştiğini hissettim. İkimiz de çalıştığından belki her gün olmaz bizim ama gün aşırı ilişkiye sadece çocuk için değil ben evliliğim için de sürdürmek istiyorum. Bu ay olmazsa sat bat ovulasyon takılmadan piki mi kaçırdım çatladı mı falan takılmadan ve çocuğu bir öncelik meselesi yapmadan ilişki sıklığımı gün aşırı değerlendirmeyi ve kafamı rahatlatmayı düşünüyorum. Bu ay da hakeza buna dikkat ediyorum azami ölçüde :)
En iyisi canım ilişki sıklığı arttıkça libido da ona göre artıyor. Gün içinde koşturmaca oluyor tabi ama ilişkiyi görev olarak değilde rahatlama biçimi olarak görülmeli. Ben mesela ilişki olmadığı zamana kıyasla ilişki olduğu zaman daha rahat ve derin uyuduğumu keşfettim🙈 eşler arasındaki bağıda güçlendiriyor sonuçta evliliğin %80 cinselliktir bence tabi kocada istekliyse

En iyisi canım ilişki sıklığı arttıkça libido da ona göre artıyor. Gün içinde koşturmaca oluyor tabi ama ilişkiyi görev olarak değilde rahatlama biçimi olarak görülmeli. Ben mesela ilişki olmadığı zamana kıyasla ilişki olduğu zaman daha rahat ve derin uyuduğumu keşfettim eşler arasındaki bağıda güçlendiriyor sonuçta evliliğin %80 cinselliktir bence tabi kocada istekliyse
Kesinlikle katılıyorum 🙈

Ben foto çekip atıyorum ama tarih bu günün tarihi oluyor 😒
Canım hangi tarihte yaptıysan testi o tarhin üzerine gel tekrar pembe artıya tıkla oraya ekle

Eklentiler

• IMG_9948.png
    IMG_9948.png
    128,2 KB · Görüntüleme: 34
X