Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaw bu nasıl iştir hiç belirtim yok hem kan verip hem tekrar test alıp yapacağım. Testin bozuk olduğuna inanirim hamile olduğuma inanmam şu an o durumdayım😃
Hiç öyle demiyoruz hemen bünyemize ve varsa küçük mercimeğe pozitifler basıyoruz... Kan vemeye ne zaman gideceksin bizi haberdar et bak grubun official ilk hamilesi olabilirsin mukayet ol kendine :emir_bebek:

Hiç öyle demiyoruz hemen bünyemize ve varsa küçük mercimeğe pozitifler basıyoruz... Kan vemeye ne zaman gideceksin bizi haberdar et bak grubun official ilk hamilesi olabilirsin mukayet ol kendine :emir_bebek:
Hahaha official hamile sevdim bu işi 😃kızlar eğer hamileysem belirtiler konusunda bütün bildiklerinizi unutun. 😂

Hahaha official hamile sevdim bu işi 😃kızlar eğer hamileysem belirtiler konusunda bütün bildiklerinizi unutun. 😂
Hahahah :KK70: herkes de böyle diyor biliyor musun hatta haticemm42 haticemm42 öğrenmeden önce kuruluk yaşamıştı o sırada bünyemdeki akıntı şelalesi ile kalan ben :dondurma:

haticemm42 haticemm42 kuşum seni göremedim uzun zamandır, nasılsın gebeliğin iyi ilerliyordur inşallah.

Kızlar ya bir arkadasimla konuşuyorduk bu markada çok fazla yanlış pozitif çıkıyor güvenme dedi. Ben en iyisi yarın sabaha testi bir daha tekrarlayım. Hem bununla hem farklı bı markayla😏

Eklentiler

• IMG_20231225_095812.jpg
    IMG_20231225_095812.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 60
Hanımlar BAT'a 3 gün kalanlara kadar olan kısmı sizler oluşturuyorsunuz. Ne alemdesiniz var mı test yapan müjdeli haber vermek isteyen :dua::skandal:
Ah keşke olsaydı :KK43: ben dün kaset test yaptım ama çıkmadı, günümün geçmesini bekleyeceğim tekrar yapmak için. Bir de bu ay yumurtlamam 17. Gün oldu diye düşünüyorum bir iki gün adetim de gecikebilir bu yüzden.
İnşallah hayırlı haberler veririz 🌺🙏

Buda benim 9. Gün testim şimdilik birşey yok ☺️🥹

Eklentiler

• IMG_9932.jpeg
    IMG_9932.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_9931.jpeg
    IMG_9931.jpeg
    115,7 KB · Görüntüleme: 62
Ah keşke olsaydı :KK43: ben dün kaset test yaptım ama çıkmadı, günümün geçmesini bekleyeceğim tekrar yapmak için. Bir de bu ay yumurtlamam 17. Gün oldu diye düşünüyorum bir iki gün adetim de gecikebilir bu yüzden.
İnşallah hayırlı haberler veririz 🙏
Hadi canım inşallah hayırlısıyla alalım güzel haberlerinizi inşallah 🌺
Benim yarın başlıyor inşallah gelmez ama bugün sıcak basması, sinir ve yoğun akıntı var muhtemelen gelecek 🥺 gelmezse test için cuma gününe kadar bekleyeceğim 😇
Hiç belli olmuyor kuşum, bu gözler 3 gün pedle dolaşıp reglinin geciktiği 3. gün gebelik haberini alanları da gördüğü için, belirtiler çok yakın, inşallah güzel haberler alacağız 🌺
Buda benim 9. Gün testim şimdilik birşey yok ☺️🥹
Daha erkenmiş o zaman kuşum 12 gün gibi bir erken gebelik daha tekrarla istersen. Bir de söylemem doğru mu bilmiyorum ama nedense senin iyi haberlerini alacağımıza dair bir his geldi içime. Nasip diyelim :KK200:

Hiç belli olmuyor kuşum, bu gözler 3 gün pedle dolaşıp reglinin geciktiği 3. gün gebelik haberini alanları da gördüğü için, belirtiler çok yakın, inşallah güzel haberler alacağız 🌺

Daha erkenmiş o zaman kuşum 12 gün gibi bir erken gebelik daha tekrarla istersen. Bir de söylemem doğru mu bilmiyorum ama nedense senin iyi haberlerini alacağımıza dair bir his geldi içime. Nasip diyelim :KK200:
Ay inşallah ya olursa buradaki herkese büssürü dua edeceğim 😌🤍

Ay teşekkür ederim inşallah hepimiz güzel haberler alalım bu mucizeyi yaşayalım 🥹🙏🏻🙏🏻 bugünden itibaren adet gününe yetecek kdar erken gebelik testim var her sabah tekrarlarım artık 😀

Kızlar üstteki bu sabah 8de yaptığım test. Alttaki 10da yaptığım test. İkisinde de gölge gibi silik çizgi çıktı. Yanılma payı yoktur umarım. Yarın sabah farklı bir markayla birdaha deneyecegim sizlerle paylaşırım.

Eklentiler

• IMG_20231225_102126.jpg
    IMG_20231225_102126.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 60
Kız niye yoruluyorsunuz enerjiiiii 🤣🤣🤣 valla biz yumurtlama olsun olmasın hergün yapıyoruz benimki hep hazır olda bekliyor zaten🫡 demeye gerek yok spermde sorun yoksa bence sakınca yok ilk gebeliğimde de hergün olmuştu🙈 @zingarina10
Maşallah size öncelikle :nazar: Biraz özel konular elbette ama siz artık ablalarım kız kardeşlerim oldunuzi; ben şunu da fark ettim bence ilişki yapıldıkça istenilen bir şey yani ne kadar araya zaman sokarsan o kadar üşeniyorsun. Özellikle gebe kalmak için ilişki sıklığını arttırınca eşimle aramızdaki kimyanın da değiştiğini hissettim. İkimiz de çalıştığından belki her gün olmaz bizim ama gün aşırı ilişkiye sadece çocuk için değil ben evliliğim için de sürdürmek istiyorum. Bu ay olmazsa sat bat ovulasyon takılmadan piki mi kaçırdım çatladı mı falan takılmadan ve çocuğu bir öncelik meselesi yapmadan ilişki sıklığımı gün aşırı değerlendirmeyi ve kafamı rahatlatmayı düşünüyorum. Bu ay da hakeza buna dikkat ediyorum azami ölçüde :)

X