Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inşallah yolundadır herşey. Ben uzayan akıntıyı gördüğüm zaman çatlama gerşekleşmiş oluyor ultrasonla teyid ettim
Şimdi uzayan akıntı çatlamadan önce olmuyor mu. Benim 2-3 gün önce uzayan akıntım vardı bugun öğlen saat 2 bucıkta ağrı geldi gaz sancısı gibi bıcak sokması gibi yani o anda da yumırtam çatladı yanlış mıyım

ArasaNillGerek kuzumm aceleyle ayaktan yazinca kimi etiketledim goremedim bile degerlerim iyi cikmis cok sukur 1 ay sonra esim gelince calismalara devam iste.

Doktora israrla bisey yok dimi dedim adam en sonunda sen biraz daha sık degerlendir bence bisey yok dedi guldu. Icine mi dogdu ne insan sarrafi olmuslar

Eee bak gördün mü sık değerlendirin gelince kocan. ❤❤ ne dicem alttan muayene yumurta falan akşam konuştuk ya muayenesi noldu yaptı mı

Çoğu kişi akıntı 2-3 gün öncesinden geldiğini söylüyor ama benim akıntı geldiğinde hem pik hem çatlama gerçekleşiyor. Akıntı 2-3 boyunca geliyor bende akıntı başladığında yumurtlama başlıyor akıntı kesildiğinde yumurtlama bitmiş oluyor önceden gelmiyor yani doktorla da teyit ettim ama bu bende böyle herkesin bünyesi vücudu farklı

Kızlar eczaneden bunu aldım sizce nasıl kullanayım dedim kendi kullanan ya da etrafında kullanan biri olan var mı
Aşkım ben oceanın ürünlerini çocuğumda bike kullanıyorum. D vitamini olsun takviye olsuk balık yağı olsun sadece balık yağını içemedi oğlum ona möllers aldım. İçini ferah tut çok iyi markadır

Yok canim muayene etmismiydim dedi gecen sene ettiniz dedim etmedi tekrar. Gecen sene birsey yok temiz yumurtaliklarinda rahminde demisti. Sadece kan verdim iste.
Smear testi olsa konu okeyde adetli olmasan da muayene etmeywcekmiş içime sinmedi inşllah sonuc alırsın aşkım.

Ee tabi herkesin vücudu farklı ama çatlamada bi ağrı yaşıyosun demi. İncir havuc küründen dolayı sağşam çatkadım herhalde yarım saat ağrım sürdü popo altına sıcak su torbası koydum dayanamadım

Selam kızlar bende 1 yıldır uğraşıyorum gebelik için daha nasip olmadı çatlatma iğnesi oldum 3 defa malesef olmadı
rahim filmi çektirdim temiz çıktı çok şükür .Bu ay incir kürünü deniyorum
23 ocak regli gözüküyor inşallah olmazz mutlu haberi alırımm sizden varmı kür ile gebelik yaşayan

Evet ağrı oluyor ama çok değil benim iki tane kocaman yumurtam çatladığında bile hafif ağrılarım olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…