Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sigortadan kaç ay sonra hamilelik oldu acaba. Ben de yaptırdım da hamilelik planlıyorum sormak istedim
1 ay sonra canım. Zaten teminat kapsamına girebilmek için 1 ay beklemen ve sonraki 2 ay içinde hamile kalman gerekiyor doğumu ücretsiz hale getirebilmek için.

Evet ağrı oluyor ama çok değil benim iki tane kocaman yumurtam çatladığında bile hafif ağrılarım olmuştu
Benim hacamat yaptırana kadar adetlerim de cok sancılı oluyodu normalde bekarken ağrı çeken evlenince rahatlar derler benim ki tersine bekarken adet ağrısı adetten önce göğüs hassasiyeti nedir bilmezdim

Benim hacamat yaptırana kadar adetlerim de cok sancılı oluyodu normalde bekarken ağrı çeken evlenince rahatlar derler benim ki tersine bekarken adet ağrısı adetten önce göğüs hassasiyeti nedir bilmezdim
Ya hacamat nasıl yapılıyor. Banda doğumdan sonra ağrının geçtiğin söylemişlerdi ama doğumdan sonra daha beter oldu eskiden adet olunca ağrımayan karnım doğumdan sonra ağrımaya başladı

Amh nerde onu göremedim anti müllerin de yazabilir

Hormonlar gayet iyi durumda kuzu

Öyle canım kokuyor baya o yüzden takviye aldım onu kullanayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…