Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum sen bence arada böyle baktır tedbır amaçlı sınırda olan değerler için cunku tsh onemlı bı hormon yüksekse gebe kalmaya engel olabılıyor ama sana sınırda demiş yüksek dememıs. Ha bide sen cok fazla incir falan yeme süt hormonunu yükseltiyor süt hormonunu yükselten seylerı Araştır canım sen

@ha bide degerlerın gayet iyi kuzum Fsh nın maşallahı var ne kadar düşükse o kadar iyi cunku menepoza yakın 20 kere çıkıyor fsh bıldıgım kadarıyla senınkı çocuk cok iyi masallah hanı yaş ilerledi dur korkuyorsun ya korkma bomba gıbısın senın bebiş cok bekletmeden gelecek insallah Rahim filmi de son çare dıye demıs sanırsam

V Vavelya09

Balım çok iyi doktor olumsuz bir şey dememiş sen folikasite başlamadıysan başla bir de omega 3 bu bir ay eşin olmasa da senin için iyi olur ben de şimdi omega 3 alacağım eşim balığı yasakladı çok kokuyor diye

Canım gayet iyi duruyor değerlerin maşallah. İnşallah hayırlısıyla en doğru zamanda sağlıklı bir bebişin olacak inanıyorum ben :)

Kızlar sizce ben bugün acilde kan vereyimm mi ne dersiniz
Ya kıyamam sana ben nasıl heyecanlısın canım benim umutların boşa çıkmasın inşallah eğer varsa zaten çok düşük çıkıcaktır sonucun yani bu seni strese sokmicaksa dene istersen kuzum

V Vavelya09 kuzucum değerlerin çok iyi maşallah doktoru dinle sen. Şimdi bir ay senin koca bey yok ya sen takviyelere yumurta kalitesini arttıraca şeylere abanıyorsun çünkü çoğu vitamin takviye tarzı şeyler zamanla etki etmeye başlıyor. Örnek veriyim klomen kullandığı ay hamile kalmayıp diğer hamile kalanlar çok çünkü ilacın etkisi diğer aya kadar gidiyor. Bir ay boyunca bunlara odaklansan eşin geldiğinde bomba gibi hazır olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…