Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sigortadan kaç ay sonra hamilelik oldu acaba. Ben de yaptırdım da hamilelik planlıyorum sormak istedim
1 ay sonra canım. Zaten teminat kapsamına girebilmek için 1 ay beklemen ve sonraki 2 ay içinde hamile kalman gerekiyor doğumu ücretsiz hale getirebilmek için.

Evet ağrı oluyor ama çok değil benim iki tane kocaman yumurtam çatladığında bile hafif ağrılarım olmuştu
Benim hacamat yaptırana kadar adetlerim de cok sancılı oluyodu normalde bekarken ağrı çeken evlenince rahatlar derler benim ki tersine bekarken adet ağrısı adetten önce göğüs hassasiyeti nedir bilmezdim 😅😅

Benim hacamat yaptırana kadar adetlerim de cok sancılı oluyodu normalde bekarken ağrı çeken evlenince rahatlar derler benim ki tersine bekarken adet ağrısı adetten önce göğüs hassasiyeti nedir bilmezdim 😅😅
Ya hacamat nasıl yapılıyor. Banda doğumdan sonra ağrının geçtiğin söylemişlerdi ama doğumdan sonra daha beter oldu eskiden adet olunca ağrımayan karnım doğumdan sonra ağrımaya başladı😒

Kızlarrr kızlarrrrr dün kafamda bir ampul yandııı herseyı Araştırma didik didik eden ben bişeyi gözden kacırmısımmmm. Benım kocam 3 ay önce saç ektırdı 1 ay cinsel ilişki yasakladı doktor neyse işte saç ekiminden sonra doktor 3tane ilaç vermıs 3 aydır kullanıyor iki tanesi multıvıtamın iyi güzel tamam ama bitanesinın ismi minoksil araştırdım ve şok oldum erkeklerde testesteron hormonunu düşüren bi ilaçmış sperm sayısını ve haraketlılıgını yavaşlatma gibi bir yan etkisi varmıs önce Allah nasıp etmıyorum onu biliyorum ama meğer benim adam 3 aydır sperm sayısını düşürücü ilaç kullanıyormuş bilmeden dün farkına vardır bu saç düklmesı karşıtı ilaçlar sperm sayısını negatıf etkılıyormus belkide ondan tutmuyor bızımmm Y Yaseminnn35 @vavelya[/Onu
[/QUOTE]
Kuzu olabilir bi sperm testi versin görünür aslında

Kizlar doktorun soylediklerini yaziyorum
tsh sinirda ama gebelige engel degil suan tedavilik bir durum yok yumurtalik rezervin guzel prolaktin illa 10un alti olacak diye birsey yok bu degerde guzel folikasit basla dedi tekrar geleyim mi dedim bol bol degerlendirmeye bak suan degerlerin guzel dedi eger daha da olmazsa rahim filmini cekelim dedi sonuclarda bu sekilde
H hawaii @adenliya Y Yaseminnn35 @uniq12 Z zesamu93 etiketi unuttugum kizlar alelacele hastaneden yazdim kusuruma bakmayin
Amh nerde onu göremedim anti müllerin de yazabilir

Kizlar doktorun soylediklerini yaziyorum
tsh sinirda ama gebelige engel degil suan tedavilik bir durum yok yumurtalik rezervin guzel prolaktin illa 10un alti olacak diye birsey yok bu degerde guzel folikasit basla dedi tekrar geleyim mi dedim bol bol degerlendirmeye bak suan degerlerin guzel dedi eger daha da olmazsa rahim filmini cekelim dedi sonuclarda bu sekilde
H hawaii @adenliya Y Yaseminnn35 @uniq12 Z zesamu93 etiketi unuttugum kizlar alelacele hastaneden yazdim kusuruma bakmayin
Hormonlar gayet iyi durumda kuzu 😍

Oyle cok sukur canim ben baya israr ettim doktorcum bak bisey varsa soyle cekinme gelirim diye gelmene gerek yok dedi 😁Bende severimde evde yapmayi sevmiyorum yemesi 5 dk yemekten sonra temizligi 1 saat. Anca ya firinda yada ton baligi sardalya falan yiyorum canim
Öyle canım kokuyor baya o yüzden takviye aldım onu kullanayım dedim

X