Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim yedi ay önce gebeliğim sonlandırıldı. Tekrar istiyoruz bakalım nasibimizde varsa sağlıkla hayırla gelsin yavrularımız
İnşallah canım benimde ilk gebeligim dış gebelikle sonlanmıştı. Psikolojim bozuldu 3 ayda anca toparlandım korunma sürecimiz oldu sonra çok şükür saglıklı bi gebelik nasip etti Allah'ım. İnşallah burdaki herkesin rabbim gönlünün muradını versin kucağını boş bırakmasın senin de tez zamanda saglıklı bi gebeligin olur inşallah şimdi ikinci gebeliği düşünüyorum ama gene aynı saglıksız bi gebelik yaşamaktan da korkuyorum.

Soguktan dolayı üşüyorum canım eşim kalk deyip duruyo yatamıyorum bi yandan tuvaletim geliyo siz yatıyo musunuz

Kızlar eczaneden bunu aldım sizce nasıl kullanayım dedim kendi kullanan ya da etrafında kullanan biri olan var mı

Eklentiler

• 17053245276427024774335264194579.jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 35
Yok yahu gayet iyi. Gebeliğe engel değerler değil. Zaten daha önce gittiğinde kist olmadığını da söylemiş. O yüzden durmak yok yola devam sen çörekotu bal tarçına başladın mı
Yok yavrum kafam rahatladi ya artik kurlere vakit ayirabilirim daha yeni

Cok sagol tatlim siz olmasaniz sadece doktorla yurumez bu isler

Ahahaj evde bi cocuk olunca yokluğumuz anında belli oluyo o ağlayınca mecbur biz kalkıyoruz kuzum. Yarım saat bi saat kalkmayıp yattığımda oldu ama alışkın değildim öyle yatmaya enfrksiyon oluştu bende

Oyle cok sukur canim ben baya israr ettim doktorcum bak bisey varsa soyle cekinme gelirim diye gelmene gerek yok dedi Bende severimde evde yapmayi sevmiyorum yemesi 5 dk yemekten sonra temizligi 1 saat. Anca ya firinda yada ton baligi sardalya falan yiyorum canim

Bu şey değil mi yaaa gebelik belirtsi ❤❤

Kızlar drdan çıktım çatlamış yumurtan vücut kendini hazırlamaya başlamış bugün ve bir dolu bir boş üç gün değerlendirin dedi V Vavelya09 @Yaseminnn35 @zesamu93
Hadi bismillah gaz sancısı gibi ağrın oldu mu benim de senden iki gün sonraydı çatlamam bugun okduğunu hissediyorum. Sol tarafıma bıcak gibi saplandı öğlen. Dün gece değerlendirdik, bugun öğleden sonra diye gidiyo artık yarın gece olur bidaha

Ay siz de olmasaniz resmen hayatima anlam kattiniz bebeklerim benim sagol canim ben kendimi besiye çekeyim bu ay insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…