Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaaah suuuu ben de deliler gibi su içiyorum. Ağzım burnum kuruyo hemen mide bulantısı mafedecek gibi bizi
İnşallah çoooook güzel olacak her şey. Kaçta randevun
Randevum sabah 08:50 de bakalım inşallah sağlıkla görürüz kuzumun kesesini

Aaaah suuuu ben de deliler gibi su içiyorum. Ağzım burnum kuruyo hemen mide bulantısı mafedecek gibi bizi

Randevum sabah 08:50 de bakalım inşallah sağlıkla görürüz kuzumun kesesini
İnşallah canım etiketlemeyi unutma beni tamam mı

V Vavelya09 H hawaii Y Yaseminnn35

Aa inanmiyorum ya bundan sonra kullandigimiz herseyi kontrol etmek lazim
Kuzum şok oldum yaaa. Bu saç ekimi sonrası bu tarz ilaçları vermenın sebebi testesteron hormonunun bi türevi olan dur hormonunu düşürmekmiş vücutta fazla salgılanan testesteron hormonu saç dökülmesi yapıyormuş bu eşimin kullandığı ilaç erkeklik hormonunu baskılıyor gibi bişey zaten testesteron dusuk oldumu otomatıkmen sperm sayısında düşüyor ay şok oldum yaaa bide arastırrırken bırının yorumuna denk geldim doktor bana bu ilacı kullanmayı bıraktıktan 3 ay sonra çocuk düşünün dedi diye bi yorum yazmış bız sımdı bu ılacı kullanırken bebek yapmaya çalışıyoruz dolayısıyla risk mi almış oluyoruz bebek açısından V Vavelya09 Y Yaseminnn35 H hawaii

Doktor üç ay demediyse sorun yoktur canım sadece süreci uzatabilir bu durum

Doktor üç ay demediyse sorun yoktur canım sadece süreci uzatabilir bu durum
Kuzum doktoru bu konu hakkknda hıc bılgılendırme yapmamış ne bıcım doktor anlamadım bugün kocama soylıyeyım de sorsun surecı uzatır derken yanı gebe kalma surecındenmı bahsedıyosun kuzum

Kizlar doktorun soylediklerini yaziyorum
tsh sinirda ama gebelige engel degil suan tedavilik bir durum yok yumurtalik rezervin guzel prolaktin illa 10un alti olacak diye birsey yok bu degerde guzel folikasit basla dedi tekrar geleyim mi dedim bol bol degerlendirmeye bak suan degerlerin guzel dedi eger daha da olmazsa rahim filmini cekelim dedi sonuclarda bu sekilde
H hawaii A adenliya Y Yaseminnn35 uniq12 Z zesamu93 etiketi unuttugum kizlar alelacele hastaneden yazdim kusuruma bakmayin

Eklentiler

• 20240115_145937.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 48
Ooo süper sonuçlar çok sevindim bak en azından bu konuda kafan rahatladı. Şimdi çalışmalara tam gaz devam. Eşin gitsin gelsin hem sende dinlenmiş olursun.

Değerler

Yani bilemiyorum kuzum iyimi sence yillarin tecrubeli doktoru sonucta guvendigim bir hekim.
Yok yahu gayet iyi. Gebeliğe engel değerler değil. Zaten daha önce gittiğinde kist olmadığını da söylemiş. O yüzden durmak yok yola devam sen çörekotu bal tarçına başladın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…