Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 26 Aralık sat 5 Aralık

Kızlar sizce yumurtlamayı 16sı olarak mı baz almalıyım ?

Eklentiler

• IMG_9807.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba arkadaşlar dün femara kullanımım bitti adetin 5gunu sabah akşam kullandım ve dün bitti Çarşamba günü doktora gidicem doktora gitmeme 4gun var bu sürede ilişki olmali mı yoksa doktora gidip gelmeyi mi bekleyeyim tecrübeli olan arkadaşlar fikir verebilir mi

Bana doktor 1 dolu 1 boş devam et demişti adet bittiği gibi canım. Bende klomen kullanmıştım

Hangi uygulamaya böyle yüklemişsiniz testi bende indirmek istiyorum da

Ben sadece yumurtlama zamanı yoğun akıntı yaşıyorum akıntın sürekliyse ve kokuluysa enfeksiyon olabilir canım doktor kontrellerini ihmal etme inşallah herşey gönlünce olsun
Ablacım benim akıntım bir gün olup sonra kesiliyor ovülasyon testine göre koyu çizgi yok seninde öyle mi yoksa akıntın olduğu gün tam koyu çizgi oluşuyor mu.yani akıntı olması yumurtlama günü olduğu anlamına gelmiyor yumurtalamaya yakın olduğu anlamına mı geliyor acaba

Canım beni de eklesene sat 6 Aralık bat 5 Ocak

Canım aşırı yoğun çalışıyoruz ikimizde yani bazen üstüste oluyor bazen 2-3 gün olmadığı da oluyor bu bebek sürecinde düzene oturtalım dedim de yani gün aşırı bile yordu her günü düşünemiyorum Asddff

Regl oldum malesef. Bu grubu görünce dahil olmak istedim. Sat 24 aralık bat 21 ocak. Beni de ekler misiniz?

Ben akinti olunca yumurta catlamasi yakinlasti diye biliyorum yani catlamadan once yumurta etrafindaki madde akintiya sebep oluyormus birkac gun icinde de catlama oluyormus

Canım beni de ekler misin sat 6.12.2023 bat 8.01.2024

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…