Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geçen hafta her gün muz kuruyemiş yedim. Bu ay ekstradan avokado aldım ona da iyi diyorlar pekmez sürekli yiyorum bakalım haftaya kontrole gittiğimde değerlerime baktıracağım ne diyecek dr

Canım böyle olanı aldım yorumlar baya iyiydi üç bine yakın yorum vardı
Hem gerçekten de normalde görev gibi yaptığımızdan stres oluşuyor gizli saklı gibi olunca libido tavan yaparmış
Bu seferde baska seylerin stresi olur gibi ne bileyim sabah dus al falan ama o kesin diyecek hasta olursunuz sabah sabah diye sorarsada dan diye soylerim bende napim herkeste herseyi merak etmesin

Arkadaslar merhaba catlama iğnesi kullanan varmı aranızda ?

Bugun iğnenin 3.günü ama sağ kasığım cok ağrıyor solda yok ayni ağrı sağ kasığım dokununca bile agriyo iğne bu etkiyi yapiyormu bilginiz varmı

Hahaha papatya çayı da iyidir. Güzel uyutuyor bebiş için her yol mübah
Off hep boyle oluyor ama yilbasinda da tam pik ve catlama olan 3 gun ayri kalmistik insanlara birsey diyemiyosun ki hem daha bebek yok mu diye soruyorlar rahat verirseniz yapcaz diyecegim bir gun.

Off hep boyle oluyor ama yilbasinda da tam pik ve catlama olan 3 gun ayri kalmistik insanlara birsey diyemiyosun ki hem daha bebek yok mu diye soruyorlar rahat verirseniz yapcaz diyecegim bir gun.
Canım yumurtlama günleri önemli ama regl sonrası başlamakla şansı daha çok arttırmış oluruz diye düşünüyorum bakalım ben şu an gün sayıyorum reglim bitsin de başlayalım diye

sen yine deme de öyle bişey. Valla gizli saklı daha heyecanlı olur. Bebekte atraksiyonu sever belki

Canım böyle olanı aldım yorumlar baya iyiydi üç bine yakın yorum vardı
Hem gerçekten de normalde görev gibi yaptığımızdan stres oluşuyor gizli saklı gibi olunca libido tavan yaparmış
Liboquik kullandınız mı hiç? Ben yeni aldım 5 gündür kullanıyorum ama emin olamıyorum

Bu seferde baska seylerin stresi olur gibi ne bileyim sabah dus al falan ama o kesin diyecek hasta olursunuz sabah sabah diye sorarsada dan diye soylerim bende napim herkeste herseyi merak etmesin
Ayy bir de o var ki en zoru sessiz olmaya çalıştıkça gürültü çıkar ben ilk evlendiğimde kayinvalidemlerde koca banyo kovasını elimden düşürüp butun evi ayağa kaldırmıştım. Tuvalette düştüm sanip kapıya gelmişlerdi. Sinirimden aglamistim

Hahahah bozuntuya vermeseydin. Bakalim biz ne maceralar yasayacagiz. Cit sesi duysa kalkar ama bizimki noluyor diye biraz fazla merakliyiz saga sola dolap iclerine falan herseye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…