Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kaç yıldır denıuorsunuz tüp bebeğe başvuracak kadar uzun süre gectımı ki aşılama falan denedınızmı??

Canım kaç yıldır denıuorsunuz tüp bebeğe başvuracak kadar uzun süre gectımı ki aşılama falan denedınızmı??
Evleneli hemen hemen 1,5 yıl oldu. İlk bebeğimi kaybettim ondan sonradır 5aydır deniyoruz. Eşimde morfolojik problem var onu bildiğimden tutmasının güç olacağını biliyorum ama nasip tabi yaza kadar deneme sonra zaten yaşım da var 37 tüpe geçerim

Merhaba canım benim eşimde de Varikosel çıktı ama amaliyat olmadı henüz bazıları çok önermedi siz de durum nedir şimdi eşinde yani
Varikoselle gebe kalman çok zor. Oradaki damar fazlalığı spermi ısıtıyor ve ölmesine sebep oluyor. Ufak bi operasyon hastanede bile yatmadı. Sperm sonuçları 3-4 katına çıktı 1 yılda. Hala da artmaya devam ediyor. Muhakkak yapılması gerekiyor arkadaşım

Haydi gözün aydın inşallah sağlıkla kucağına da alırsın inofolic combo yi ben de aldım kullanıyorum bana da umut oldun
Burdan birinde görüp kullanmıştım bende kutusunu bitirmeden hamile kalmıştı bende öyle almıştım inşallah nasip olur size de .bu arada HP benimki beyaz kutu

Aşılama denemedim bu süreç çok ağır yakın arkadaşlarımın hepsi zor gebe kaldı çoğu tüp. Kendimi aşılamayla yumurta çatlatmayla yıpratmak istemiyorum. Aslında hemen tüpe geçesim var da biraz kilom var bi 10kilo vereyim diye kendime zaman verdim kuzum

Canımm çok tebrik ediyorum. Sağlıkla ilerlesin inşallah benimde bugün 3. Günüm baş ağrısında ama regl olacağım zamanda başım ağrıdığı için umursamıyorum açıkçası.
Belirtiler kişiden kişiye değişiyor benimde kasık batması vs olmadığım için belki yoktur falan diyordum ama öyle düşünmemek lazımmış umudumuzu kaybetmezsek eğer moralimiz bozulmaz Allah büyük

Canım morfolojik sorunlar için beslenmeye özen gösterıyorsunuz deilmi? Kecı boynuzu pekmezi soguk sıkım olanından . bal muz ceviz kabak çekirdeği fındık ıspanak süt bitter çikolata bunlar sperm kalıtesını arttırıyor eyer tüp bebek yaptıracaksanız zaman kaybetmeyin derim Insallah tüp bebeğe gerek kalmadan doğal yolla hamıle kalırsın da uğraşmazsın dıyelım tup bebeğe geldi iş ınan yaşı 40 42 hatta 45 e kadar olanların bile tup bebegı tutuyor bence olumlu sonuçlanır Allah’ın ıznıyle hayırlısı olsun ınsallah carsamba günü çift çizgi atarsın bana

O zaman kısa yoldan odaklanmak en iyisi canım dedıgın gibi ama kilonu ver mutlaka bende suan kilo vermeye çalışıyorum 3 ayda 6 kilo aldık hepsınıde yağdan almısım

İşte hep bir umutsuzluk hep bir karamsarlık. Ama insan az çok bedenini de tanıyor ya. Neyse çıkmadık candan ümit kesilmezmiş

Hayırlı olsun canım sagsalım kucağına insallah

Ahh kuzum ağzından bal damlıyor inşallah çifte mutluluk yaşarız dediğin her şeyi yapıyoruz kuzum. Morfoloji uzmanı oldum bizdeki en büyük tehdit sigara. Eşimin bırakması lazım o çok etkiliyor. Ben öğretmenim sabahçıyım 8. Sınıf okuttuğumdan rapor almak istemiyorum. Tüpte hergün gidip muayene olmam gerek. Çocuklara kıyamadığımdan biraz da hazirana erteledim. Ha öncesi yüzümüz güler şahane olur bir kere tuttu tekrar tutabilir

Canım çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler sağlıkla gelir omega3 için hangi markayı kullandın

Biz farklı iki üç doktora gittik canım tek taraflı sperm testinde şimdilik amaliyata gerek yok dediler bakalım marta kadar bekleyeceğim sonra tekrar gideceğiz doktora amaliyat olacak

benim eşimin sperm sayısı yeterli dedi doktor 39 milyon ama ileri hareket 15 morfoloji 3 gebe kalmaya engel değil dedi doktorlar sizinki nasıldı canım amaliyattqn önce

benim eşimin sperm sayısı yeterli dedi doktor 39 milyon ama ileri hareket 15 morfoloji 3 gebe kalmaya engel değil dedi doktorlar sizinki nasıldı canım amaliyattqn önce
Bizimki 2 taraflı 6milyondu sayı. En son 4 ay önceki testte 42milyona çıktı. Şuan daha da artmıştır. İleri hızlılık, yerinde metil hemen hemen hepsi katladı gitti. Bizimki baya büyüktü belki de ondan doktor %100 ameliyat olman gerek demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…