Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani haklısınız ama su zamanda besinlerden alabildiğimiz takviyeler azaldı ve kalite düştü o yüzden ilaç kolayıma geliyor pekmez ben kendim kansızlık işin tüketiyordum ama eşime de vereyim bari balık yağı da ben tüketiyordum ona da alayım bari şu an fark ettim hep kendime yatırım yapmışım

Hayırlı olsun Allah sağlıkla devam ettirip sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin

Olabilir canım bakalım bi martta tekrar gideceğiz ben rahim filmi çektireceğim yaşım 38 olmazsa eşim de amaliyat olacak

Yani ilaclarda iste dozaj fazla sonucta bir eksiklik yoksa eger normal giden seyleri bozabiliyor o yuzden dedim. Bu konserve sardalyalar falan var normal ton baligindan daha uygun fiyati onlarda da fazlaymis omega3 haftada bir iki yenebilir. Esimde zorla bisey yedirdigim zaman yuzume bakiyor hemen cocuk icin dimi diye sen onu da besle bir taraftan

Hissediyorum bu ay o ay inşallah hepimiz için öyle olsun
Hadi insallah ya bir regl olsam bende hesaplamaya girisecegim ama iste bu ay ovulasyon kullanmaya da karar verdim regl geldigi gun labo siparis vericem. Bir ayda iki kez pik gorecekmiyim merak ettim. Suan regl agrilarim basladi belimde ama beyaz akintim var baska gelen giden yok.

Kizlar onumuzdeki ay tam yumurtlama haftasi esimin ailesi yatili gelecek ya nasil olacak bilemedim off

Ben kullandım geçen ay laboq. İ iki kere pik gösterdi beş gün arayla o yüzden bu ay inovita aldım ona çok iyi diyorlar

Merhaba kızlar sonunda gelebildim nasılsınız ne var ne yok. Ufak bir polemiğe karışmış bulundum banlandım ve giremedim siteye çok özledim sizleri.

V Vavelya09 canım bence hala umut var ikinci yumurtlaman olmuştu belki tutmuştur bilemeyiz bekle bence
Orangegreysky canım bugünki testlerinde bende gördüm çizgi. Bide üç çizgi çıkan testin olaydı ilk defa gördüm böylesini
L Lila_22 canım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
BurcuYengec canım bence artık kan verip öyle takip etmelisin inşallah herşey yolundadır

Hayırdır ne oldu ?

Ben kullandım geçen ay laboq. İ iki kere pik gösterdi beş gün arayla o yüzden bu ay inovita aldım ona çok iyi diyorlar
Inovita mi alsam o zaman bir bakayim canim internetten. Hicbirini kullanmadim ben.
Daha iyi olur köşe bucak heyecanlıyken,gebelik olsun stresini unutturur
Aa farkli bi bakis acisi hic oyle dusunmemistim bak

Inovita mi alsam o zaman bir bakayim canim internetten. Hicbirini kullanmadim ben.

Aa farkli bi bakis acisi hic oyle dusunmemistim bak
Canım böyle olanı aldım yorumlar baya iyiydi üç bine yakın yorum vardı
Hem gerçekten de normalde görev gibi yaptığımızdan stres oluşuyor gizli saklı gibi olunca libido tavan yaparmış

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-02-20-01-44-781_com.whatsapp.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 27
Var çizgi ama kanama yerleşme kanaması gibi değil kuzum ya üstteki arkadaşın dediği gibi kimyasal belki de bilmiyorum

Regl agrilariyla beklemedeyim kuzucum bakalim artik. Kimseye takilma kiz gel burda takil sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…