Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun iğnenin 3.günü ama sağ kasığım cok ağrıyor solda yok ayni ağrı sağ kasığım dokununca bile agriyo iğne bu etkiyi yapiyormu bilginiz varmı
Yapıyor maalesef öyle yapıyor ki hatta gebelik belirtisi diye umutlanıyor insan aynı belirtilerle pozitif olan da olmayan da çok var ama

Canım beni de günceller misin tabloda

Canım böyle kaçak göçek yapınca hamile kalıyorsun benden söylemesi. Burda hep okudum “bu aydan umudumu kestim misafirim vardı sadece bir kere ilişki oldu. Geçen aylar hergün yapıyorduk olmuyordu tek de hayatta olmaz” diyip o ay şak diyeçift çizgiyle geleni

Kızlar ya zaman geçmiyor sanki. Bat 9 ocak ama bekle bekle sanki hep aynı gündeyim gibi. Elim teste de gitmiyor çünkü regl belirtilerim var. Kendimi oyalıyorum ama sürekli aklımda orda

Canımmm tebrik ederim sağlıkla kucağına al inş ben bir şeyi merak ediyorum 15. Gün pik görünüyor. Sadece pik ve önceki günü değerlendirdiniz çatlamayı değerlendirmediniz sanırım dimi? Bizde 1 günü kaçırınca geriliyoruz nasip oldu mu oluyor işte

Tabıkı canım bıkere pozıtıfı görmüşsün gerısı gelır Allah’ın ıznıyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…