Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim ilac kullanmiyoruz ikimizde test falan yaptirmadik daha da olmazsa test yaptircaz bakalim en az 8 aydir deniyoruz. Zaten oneri uzerine de ilac kullanma hadi pekmez seker hastasi olmayan herkesin guvenle tuketebilecegi birsey o yuzden onu onerdim. Birde bildigim omega3 erkeklerde sperm hareketliligi morfolojisi sayisi hepsini duzeltiyormus. Hap formunda da kullanilabilir omega3 zengin olan bazi baliklarda sık sık yenebilir. Bu ay hepsini yapmayi dusunuyorum bende. Kestane de falanda bol bulunuyormus.
Yani haklısınız ama su zamanda besinlerden alabildiğimiz takviyeler azaldı ve kalite düştü o yüzden ilaç kolayıma geliyor 😅 pekmez ben kendim kansızlık işin tüketiyordum ama eşime de vereyim bari balık yağı da ben tüketiyordum ona da alayım bari 😂 şu an fark ettim hep kendime yatırım yapmışım

Orangegreysky Orangegreysky lilyrosey lilyrosey @BernaBegum @sevgisaygidan
Evet kızlar hamileyim 😌 gece yaptığım test silik çıktı sabah kaset test yaptım daha koyu idrar ile onda daha net belirince adet gününü beklemeden özelde kan verdim vee 41 çıktı henüz çok küçük dedi doktorda.p.tesi tekrar ver kan 80 üstü ise sağlıklı gebeliktir dedi.ve tahmini 19 unda kese oluşacağını söyledi.Belirti olarak kasık ağrım hiç olmadı ama baş ağrısı üç gün üstüste yaşamıştım dün akşam sancı girdi karnıma ve sulu akıntı oldu yumurtalamanın 8.günü..şuandada beyaz yapışkan şekilde var...Öncelikle bu ay neler yaptım merak eden varsa devamını okuyabilir..
Biz 6 aydır çocuk istiyoruz eşimde bende gayet sağlıklıyız ama olmuyordu.3 ay önce soğan kürü yapmıştım onun dışında da bu ay ben
OMEGA 3 takviyesi kullandım eşimle beraber ve ilk kez inofolic combi hp kullandım folik asit olarak.bende pcos yok bunu tavsiye üzerine kullandım..ovülasyon testi olarakta bu ay ilk
kez birgebenin günlüğünü kullandım başka bir ürün almadım ordan jel falan kullanmadım adetten sonra her gün test yaptım ve düzenli olarak bir gün var bir gün yok beraberlik oldu..yumurtalama zamanı sadece iki gün üst üste denedik ve en az 2 saat kalkmadım yataktan açıkçası ilk aylar 15 dk bile durmuyordum belki denk gelmiştir bilemeyiz..bugün doktoruma sordum inofolic combi sakıncası yok varsa bitir sonra elenatal 1 e başlatacam dedi...inşallah sağlıklı bir gebelik olur Allah hepimize hayırlı evlat nasip etsin sizin güzel cümleleriniz beni hep aydınlattı kendimi hiç yanlız hissetmedim bu süreçte..akrabalardan hiç kimseye bu sorulara girmesine bile müsade ettirmedim artık sormuyorlardı ama sizinle sohbet insana kendini iyi hissettiriyor.. Dualarım sizinle sizde bana edin hayırlı haberler vereyim kesemizi kalp atışını görelim 🙏🥰
Hayırlı olsun 🧿 Allah sağlıkla devam ettirip sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🙏

Bizimki 2 taraflı 6milyondu sayı. En son 4 ay önceki testte 42milyona çıktı. Şuan daha da artmıştır. İleri hızlılık, yerinde metil hemen hemen hepsi katladı gitti. Bizimki baya büyüktü belki de ondan doktor %100 ameliyat olman gerek demişti
Olabilir canım bakalım bi martta tekrar gideceğiz ben rahim filmi çektireceğim yaşım 38 olmazsa eşim de amaliyat olacak

Yani haklısınız ama su zamanda besinlerden alabildiğimiz takviyeler azaldı ve kalite düştü o yüzden ilaç kolayıma geliyor 😅 pekmez ben kendim kansızlık işin tüketiyordum ama eşime de vereyim bari balık yağı da ben tüketiyordum ona da alayım bari 😂 şu an fark ettim hep kendime yatırım yapmışım
Yani ilaclarda iste dozaj fazla sonucta bir eksiklik yoksa eger normal giden seyleri bozabiliyor o yuzden dedim. Bu konserve sardalyalar falan var normal ton baligindan daha uygun fiyati onlarda da fazlaymis omega3 haftada bir iki yenebilir. Esimde zorla bisey yedirdigim zaman yuzume bakiyor hemen cocuk icin dimi diye 😂 sen onu da besle bir taraftan 😊

Hissediyorum bu ay o ay inşallah hepimiz için öyle olsun🤗🙏
Hadi insallah ya bir regl olsam bende hesaplamaya girisecegim ama iste bu ay ovulasyon kullanmaya da karar verdim regl geldigi gun labo siparis vericem. Bir ayda iki kez pik gorecekmiyim merak ettim. Suan regl agrilarim basladi belimde ama beyaz akintim var baska gelen giden yok.

Hadi insallah ya bir regl olsam bende hesaplamaya girisecegim ama iste bu ay ovulasyon kullanmaya da karar verdim regl geldigi gun labo siparis vericem. Bir ayda iki kez pik gorecekmiyim merak ettim. Suan regl agrilarim basladi belimde ama beyaz akintim var baska gelen giden yok.
Ben kullandım geçen ay laboq. İ iki kere pik gösterdi beş gün arayla o yüzden bu ay inovita aldım ona çok iyi diyorlar

Merhaba kızlar sonunda gelebildim nasılsınız ne var ne yok. Ufak bir polemiğe karışmış bulundum banlandım ve giremedim siteye çok özledim sizleri.

V Vavelya09 canım bence hala umut var ikinci yumurtlaman olmuştu belki tutmuştur bilemeyiz bekle bence
Orangegreysky Orangegreysky canım bugünki testlerinde bende gördüm çizgi. Bide üç çizgi çıkan testin olaydı ilk defa gördüm böylesini
L Lila_22 canım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
BurcuYengec BurcuYengec canım bence artık kan verip öyle takip etmelisin inşallah herşey yolundadır

Merhaba kızlar sonunda gelebildim nasılsınız ne var ne yok. Ufak bir polemiğe karışmış bulundum banlandım ve giremedim siteye çok özledim sizleri.

V Vavelya09 canım bence hala umut var ikinci yumurtlaman olmuştu belki tutmuştur bilemeyiz bekle bence
Orangegreysky Orangegreysky canım bugünki testlerinde bende gördüm çizgi. Bide üç çizgi çıkan testin olaydı ilk defa gördüm böylesini
BurcuYengec BurcuYengec canım bence artık kan verip öyle takip etmelisin inşallah herşey yolundadır
Hayırdır ne oldu ?

Ben kullandım geçen ay laboq. İ iki kere pik gösterdi beş gün arayla o yüzden bu ay inovita aldım ona çok iyi diyorlar
Inovita mi alsam o zaman bir bakayim canim internetten. Hicbirini kullanmadim ben.
Daha iyi olur köşe bucak heyecanlıyken,gebelik olsun stresini unutturur🙈
Aa farkli bi bakis acisi hic oyle dusunmemistim bak 😂

Inovita mi alsam o zaman bir bakayim canim internetten. Hicbirini kullanmadim ben.

Aa farkli bi bakis acisi hic oyle dusunmemistim bak 😂
Canım böyle olanı aldım yorumlar baya iyiydi üç bine yakın yorum vardı
Hem gerçekten de normalde görev gibi yaptığımızdan stres oluşuyor gizli saklı gibi olunca libido tavan yaparmış 😅

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-02-20-01-44-781_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-01-02-20-01-44-781_com.whatsapp.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 27

Var çizgi ama kanama yerleşme kanaması gibi değil kuzum ya üstteki arkadaşın dediği gibi kimyasal belki de bilmiyorum

Regl agrilariyla beklemedeyim kuzucum bakalim artik. Kimseye takilma kiz gel burda takil sen 😁

X