Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kuzum sen de doğum yapmışsın çok şükür nasıl geçti
Çok zorlu oldu canım hala toparlanmaya çalışıyorum
Selammm canimm ben tüp Yolunda Perşembe yumoslar toplancak

Masallaahhh, bebiş gelmiş hayırlı olsun canım

Oyyy yerim ben onu ya, hayırlı olsun kuzumm
Canım benim beklemek mi istemedin kendiliğinden de olurdu hamile kalabiliyosun sonuc da ama nasıl istersen hayırlı olsun sürecin insallah güzel haberler ver rabbim yüzünü güldürsün

Aminn kuzum.
Artık 3yili geçti diye beklemek istemedik ya, dış gebelikte de nerdeyse 3yil sonunda hamile kalmıştım..
İnşallah hayırlı habeler veririm sizlere

Normal doğum bekliyoruz canım ne zaman gelirse bakalım
Hadi hayırlı doğumlar olsun canım
Aminn canim sağol hahaha bizimki işemeli cicmali kusmali ne ararsan var valla
Evetttt iyi ki varsınız valla iyi ki yollarımız kesismis bebelerimizi beraber büyütüyoruz
Selammm canimm ben tüp Yolunda Perşembe yumoslar toplancak

Masallaahhh, bebiş gelmiş hayırlı olsun canım

Oyyy yerim ben onu ya, hayırlı olsun kuzumm
Yaaa yarın büyük gün desene hayırlı haberlerle gel canım cok heyecanlı sürecin inşallah herşey yolunda gider ve mutlu haberi alırsın MaviHayallerim de tüp bebek yolunda onu da takip ediyorum sabırsızlıkla bekliyoruz

Aminnn canım.mavisim
Allah razı olsun
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bende merak ediyorum canım
Bi transfer olmak kaldı ama Oray hala gelemedik adete, az kaldı bakalım

Adetten hemen sonra mi baslaniuor canim
Opu sonrası 3.adetim olacak bu canım
2.günü gidicem işte ilaç VS olacak. Rahim belli bir kalınlığa gelince transferi olacak.
Mormalde geçen adette olacaktı ama doktor kongreye gideceği için takip edemem dedi kaldı. Yoksa çokta transfer olmuştum şimdiye

Bunda da vardır bı hayir canım inşallah tutacak Ağustos Eylül gibi de kucağına alacaksın sağlıkla Papatyamveben-Mavi kuzumm naptın gittin mi doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…