Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı kuzum ya bilmiyorum ki yarın da eczaneler kapalı alamam test pazartesi yaparım olmadı
Anladım canım haber ver banada, acilden falan devlet hastanesinden kan tahlili de yaptırabilirsin bı kaç saate çıkıyor, Rabbim hayirlisini nasip etsin insAllah güzel haberlerini alırız canım benim

Anladım canım haber ver banada, acilden falan devlet hastanesinden kan tahlili de yaptırabilirsin bı kaç saate çıkıyor, Rabbim hayirlisini nasip etsin insAllah güzel haberlerini alırız canım benim
Canım değilim ama doktor progesteron testi yaptı bana düşük çıktı hamişlerde yüksek çıkıyor ordan biliyorum oyüzden test yapmaya gerek duymadım İnşallah birgün banada güzel haberi verebilmek nasip olur

Canım bende pko vardı geç yumurtluyordum ve yumurta kalitem kötüydü o yüzden sağlıklı beslenme olayına cok dikkat ettim ve yumurtalarım için gynositol diye bir folik asit kullandım düzenli 1 ay ve o ay hamile olduğumu öğrendim. Beslenme ve takviyeler gerçekten önemli ve her zaman pozitif düşün. Bence şu gynositolu bi araştır derim aynı sekilde bi arkadaşım daha kullandı pkoydu o ay oda hamile kaldı. Eğer spermde bir sorun yoksa tek sorun yumurtaysa kesinlikle takviye kullan ve o bitkisel kürleri falan hiç kullanma derim onların etkisi bazen tam tersi kötüde olabiliyor.

Doğru diyorsun canım bende de gynopol vardı 60 lı kutuydu kullandım ama faydasını göremedim bide baya pahalı almadım daha ondan da .. yani ovülasyon testi kullanıyordum hiç pik görmedim tam koyulaşmaya başlıyordu tekrardan silikleşiyordu birdaha da kullanmadım zaten.. çok teşekkür ederim bilgilerin için Allah razı olsun

Bu arada gözün aydın canım Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım klomenle ben birlikte kullandım gynositolu belkide öyle baya güzel etkisi oldu bilmiyorum sende klomenle tekrar deneyebilirsin aslında doktor kontrolünde tabiki insallah güzel haberler verirsin buradan tez zamanda rabbim nasip eder insallah

İnşallah canım ya daha tedaviye başlamadım eşim doğal yollardan olsun istiyor daha doğrusu yoksa bende istiyorum yumurtla geliştirme ilaçlarından kullanmayı

İnşallah canım benim Allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin
Canım test yaptım negatifti doktora gittim sonuçları göstermeye bir şeyin yok iyisin dedi olur çocuğun merak etme dedi zamana bıraktım ben de yavaş yavaş kilo veriyorum işte düşünmemeye çalışıyorum hala hasta olamadım bir olabilsem soğan kürüne başlayacağım da ...

Rabbim tez zamanda şifani versin kuzum insAllah kucaklarini doldursun, zor bir süreç seni senden kimse daha iyi anlayamaz ama dirayetli ol sağlıklı beslenmeye devam et inşallah güzel haberlerini alırız yavrum

Rabbim tez zamanda şifani versin kuzum insAllah kucaklarini doldursun, zor bir süreç seni senden kimse daha iyi anlayamaz ama dirayetli ol sağlıklı beslenmeye devam et inşallah güzel haberlerini alırız yavrum
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim etmeye çalışıyorum işte elimden geldiğince inşallah biz de en hayırlı zamanlar da hayırlı haberler alırız

Yardımınıza ihtiyacım var
Polikistikover teşhisi konuldu gebelik için klomen kullandım ve sonra çatlatma iğnesi yaptı doktor normalde dün adet başlangıcımdı hala olmadım gebelik testi yaptım ama tek çizgi sizce hamilemiyim ya da neden adet olmuyorum belirtiler var göğüs acıması ve kasık ağrılarım oluyor

Beklemelisin benim regl 2 gün gecikince pozitif çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…