Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gelişmelerden bizi de haberdar et inşallah doktorda hastaneden anslı çıkarsın kuzum
konustuk dıyokı raporu cıkarırız ama burda kullanabılırsınız, eger dısarıda dusunursenız egıtım ve arastırma hastanesı yada sgk dan rapor cıkartmanız gerekır dedı.
yanı burda tup bebk dusunursenz raporu bız hallederız dıyor , baska yer olur ıse gıtıgınız yer cıkarması lazım ama benım ıgnelı asılama olmadıgı ıcın onuda farklı yer cıkaramaz.
koc ta devam etcem sanırım kuzum ılaclar cunku raporsuz cok turuyormus,
bırde hacettepeden gelen bır doktor varmıs ınsallahhh frekansımız tutar da sonucu guzel olur

konustuk dıyokı raporu cıkarırız ama burda kullanabılırsınız, eger dısarıda dusunursenız egıtım ve arastırma hastanesı yada sgk dan rapor cıkartmanız gerekır dedı.
yanı burda tup bebk dusunursenz raporu bız hallederız dıyor , baska yer olur ıse gıtıgınız yer cıkarması lazım ama benım ıgnelı asılama olmadıgı ıcın onuda farklı yer cıkaramaz.
koc ta devam etcem sanırım kuzum ılaclar cunku raporsuz cok turuyormus,
bırde hacettepeden gelen bır doktor varmıs ınsallahhh frekansımız tutar da sonucu guzel olur
Rapor zaten ya üni hastanesi yada eğitim araştırma olması gerekiyor. Yani sen orda tüp bebek yaptırmadan bile sana rapor verebilirler.
Sende şu sıkıntı var işte biri iğneli değil ama onlar göz yumacak bununda karşılığını istiyorlar senden. Hscettepen gelen doktor koş hastanesine mi gelecek.
Bende istwnbulda düşünüyorum ama hiç araştırma yapmadım bakalım. Hala hazır değilim 🤣

Rapor zaten ya üni hastanesi yada eğitim araştırma olması gerekiyor. Yani sen orda tüp bebek yaptırmadan bile sana rapor verebilirler.
Sende şu sıkıntı var işte biri iğneli değil ama onlar göz yumacak bununda karşılığını istiyorlar senden. Hscettepen gelen doktor koş hastanesine mi gelecek.
Bende istwnbulda düşünüyorum ama hiç araştırma yapmadım bakalım. Hala hazır değilim 🤣
evet benım ıgnelı degıl kuzum,
yanı baska yer bana rapor vermez e nabızda ıgnelı asılamam yok.
ya ben cok kafamı bulandırdım, koctan memnundum zaten . Barıs bey yok artık ama hacettepeden gelen doktorda koç ta ve Barıs beyın yetıstırdıgı bır doktormus suan cv sıne baktım cok ıyı . ınsallah frekansımız tutar.
Bır gıdeyım yazarım ınsallah kuzumm
ben temmuzda annemlerın oraya gıtmesem bu ay baslardım ama yarım kalır ya

evet benım ıgnelı degıl kuzum,
yanı baska yer bana rapor vermez e nabızda ıgnelı asılamam yok.
ya ben cok kafamı bulandırdım, koctan memnundum zaten . Barıs bey yok artık ama hacettepeden gelen doktorda koç ta ve Barıs beyın yetıstırdıgı bır doktormus suan cv sıne baktım cok ıyı . ınsallah frekansımız tutar.
Bır gıdeyım yazarım ınsallah kuzumm
ben temmuzda annemlerın oraya gıtmesem bu ay baslardım ama yarım kalır ya
Annenler farklı ilde mi
Rüp bebeği gizli mi yapacaksın yoksa çevrenle paylaşmayı düşünüyor musun
Bencede çok yer araştırmak da iyi değil mqx 3 yer bakacaksın aklına yatabla devam edeceksin

Annenler farklı ilde mi
Rüp bebeği gizli mi yapacaksın yoksa çevrenle paylaşmayı düşünüyor musun
Bencede çok yer araştırmak da iyi değil mqx 3 yer bakacaksın aklına yatabla devam edeceksin
Annemler Adana da kuzum.
Paylaşmayı düşünüyoruz, annem benden çok.pimpirikli beni çok gerer.
Hayırlısı bakalım.neler olacak...
Ya iki aydır benim.adetimde pıhtı oluyor ama kırmızı değil böyle et rengi birazda kırmızı gbi .
Sinirlerim bozuldu ya doktora soylicem gidince😐

Annemler Adana da kuzum.
Ya iki aydır benim.adetimde pıhtı oluyor ama kırmızı değil böyle et rengi birazda kırmızı gbi .
Söyle bakalım Bi doktora ama bişey çıkacağını zannetmiyorum. Bazen bendede oluyor ama aldırış etmedim hiç
Seni gerecekse söylemeyin bence ailene

Ya anneme desem.panik olacak her gün arar hatta gelir ben iyice panik olurum.
En iyisi bilmesinler
bende az önce doktordan geldim adetin 9. günü bugün.
femara kullandım 2. aşılamıyı olucam bu hafta.
2 sağda 2 solda yumurta var muhtemelen pazartesi çatlatma iğnesi verecek
buda olmazsa şartı sağlamak için başka hastaneye gidip iğneli olacak şekilde 3. aşılamayı olup sonrasında raporu tamamlayacağım

bende az önce doktordan geldim adetin 9. günü bugün.
femara kullandım 2. aşılamıyı olucam bu hafta.
2 sağda 2 solda yumurta var muhtemelen pazartesi çatlatma iğnesi verecek
buda olmazsa şartı sağlamak için başka hastaneye gidip iğneli olacak şekilde 3. aşılamayı olup sonrasında raporu tamamlayacağım
Hadi hayırlısı kuzum ya, inşallah tutarda hiç gerek kalmaz 💓🤲🌿
Allahim.yardimcimiz olsun hepimizin

Annemler Adana da kuzum.
Adetin gecikti mi peki benim başıma da gelmişti çok önceden 30 gün falan gecikme olmuştum ardından ilaçla adet oldum benim de kocaman et parçası düşmüştü çok korkmuştum hatta kese mi diye düşünmüştüm sonra acilen özele gittim fotoğrafını gösterdim anlattım her şeyi o adet gecikmesinden dolayı uterusda biriken bi şey den kaynaklanıyor demişti tam hatırlamıyorum ama benim parça ezilmiyordu bile kanlı bi bölgesi bildiğin et parçasıydı

Adetin gecikti mi peki benim başıma da gelmişti çok önceden 30 gün falan gecikme olmuştum ardından ilaçla adet oldum benim de kocaman et parçası düşmüştü çok korkmuştum hatta kese mi diye düşünmüştüm sonra acilen özele gittim fotoğrafını gösterdim anlattım her şeyi o adet gecikmesinden dolayı uterusda biriken bi şey den kaynaklanıyor demişti tam hatırlamıyorum ama benim parça ezilmiyordu bile kanlı bi bölgesi bildiğin et parçasıydı
Evet benimde öyle kuzum.
Korkulacak bişey olmasında.
Adetim gecikmedi gününde oldum

Mrb acaba sonucunuz ne oldu bende iğnenin 12.gunu kan verdim 1.20 çıktı bugün 15 gün daha adet olmadım acaba neden

Merhaba ocakta kalmadım hamile 3 gün geçikmeyle adet oldum fakat adetten sonra tekrar klomen ve çatlatma iğnesi tedavisine başladım o ay hamile kaldım

Kızlar aranızda çatlatma iğnesi vurulup adet geçikmesi yaşayan oldu mu. 15. Gün kan testi verdim 1.20 cıktı. bugün 17. Gün gelen giden yok. Hani değerimde yükselecek bir değer olsaydı tamam derdim de. Hamilede değilim. Çatlatma iğnesinden sonra kontrolede gittim yumurtlarım da çatlamıstı. Niye ben adet olmuyorum peki şimdi
merhabalar bende suan aynı durumu yasıyorum doktor ne yorum yapmıştı durumunuza

X