Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
13 oldu bugün kuzum. İğne günü hariç
Ay inşallah yaaa mavi testten alcam.iki tane bunu sahurdan sonra uyudum üç saat sonra yaptım bol.bol.su içip
Amin canimmm benim
Su da etkiliyor canim. 21i değil miydi ben mi yanlış hesapladım?
Bi de ikinci çizgi dağınık sekilde değil dimi gölgede kalmis
Aynı günü hesaplama canım 21inden 31ine 10 gün bugün 2si 12

Su da etkiliyor canim. 21i değil miydi ben mi yanlış hesapladım?
Bi de ikinci çizgi dağınık sekilde değil dimi gölgede kalmis
Aynı günü hesaplama canım 21inden 31ine 10 gün bugün 2si 12
20martra iğne oldum kuzum.
Baya su içtim ya keşke.ilk uyandığımda yapsaydm.
Durdukça dağılmış gbi şuan. Aksama doğru bı tane yapairm.belki 21ide sayıyorum ben. 20si ya iğne günüm

Durdukça dağılmış gbi şuan. Aksama doğru bı tane yapairm.belki 21ide sayıyorum ben. 20si ya iğne günüm
Kaset test ya bu ben sanmıyorum 3.5 göstersin eminim ondan erken gebelik olsa yine insan temkinli yaklasır ama kasette de 3.5 cıkmaz yeni yükseliyor bana göre

He tamam canım ben 21i attin sandım. İlk zaman su da etkiliyor tabi inşallah bebis vardır ya bu da iğne etkisi değildir herhalde bi de kaset test

He tamam canım ben 21i attin sandım. İlk zaman su da etkiliyor tabi inşallah bebis vardır ya bu da iğne etkisi değildir herhalde bi de kaset test
Evet kuzum 20.
Kız durdukça dağılmış test ay bozuk vs olmasın dedim dört beş saat sonra bitane daha yapcam.
İnşallah kuzum ya

13 oldu bugün kuzum. İğne günü hariç
Ay inşallah yaaa mavi testten alcam.iki tane bunu sahurdan sonra uyudum üç saat sonra yaptım bol.bol.su içip
Amin canimmm benim
Benim bu kadar silik çıkmıştı değerim 40 çıkmıştı kuzum üsteki ile 40 çıkmıştı alttaki de iki gün sonrası yaptim

Eklentiler

• 20220113_094753.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 31
Benim bu kadar silik çıkmıştı değerim 40 çıkmıştı kuzum üsteki ile 40 çıkmıştı alttaki de iki gün sonrası yaptim
Ay koyulaşmyo benimkiler sanırım 3,5ta kalcaz
Öğlen bir gbi yaptım onuda anca ben görüyorum idrar beklemedi diye mi anlamadım sabah bakicam sağol kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…