Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahah insan biseyi çok isteyince olmuyormuş ya bizimki de o misal yani orası hiç belli olmaz canım 🥰 benim erkek hiç aklımdan geçmemişti kız bekliyordum nasipte iki oğlan anası olmak varmış ayyy benim şansıma gelinlerm de itici soğuk nevale olurlar 😂😂
ay mavıs yaaa cok komıksınnnn

öyle deme beeee, bende cok umutlu vaka sayılmam :)
hayırlısı olsun bızde el ele anneler grubuna gıdelım ınsallah kuzum :KK200::KK200:
Benim hedef 2023 e kaldı 🤣 bu ay hamile kalsam bile çocuk 2023 doğumlu olur. Hiç bişey istediğim gibi gitmiyor ki geri gidiyor aksine. Hele dur Antulus yolda geliyor bide ona umut bel bağladım 🤣 aşılamayı hazirana atıcam en azından 2 ay kullansın

Benim hedef 2023 e kaldı 🤣 bu ay hamile kalsam bile çocuk 2023 doğumlu olur. Hiç bişey istediğim gibi gitmiyor ki geri gidiyor aksine. Hele dur Antulus yolda geliyor bide ona umut bel bağladım 🤣 aşılamayı hazirana atıcam en azından 2 ay kullansın
ay delı kızz :) ay bu sene hamıs olalımda olsun 2023 de dogsunlar.
ılac mı o nee?

ay delı kızz :) ay bu sene hamıs olalımda olsun 2023 de dogsunlar.
ılac mı o nee?
Evt erkekler için canım. Mavigril tavsiye etti. Onun eşine 2 ayda bile çok fayda etmiş. Hem sperm değerleri için hem güç arttırıcı özellikli. Malum gün aşırı olunca 🤣 aksi olacak yaa ilacı üreten firmadan kaynaklı ilacın üretimi durmuş. Ben başka şehirdeyim ama İstanbulu bile aradım bulaamadım merkezimideki ilde Bi eczaneyi aradım bursa dan getiririz dedi sipariş verdim bugün gelmiş. Eczane de bana kargoladı parası ödedim 3 aylık aldım eziyete bak 🤣

Evt erkekler için canım. Mavigril tavsiye etti. Onun eşine 2 ayda bile çok fayda etmiş. Hem sperm değerleri için hem güç arttırıcı özellikli. Malum gün aşırı olunca 🤣 aksi olacak yaa ilacı üreten firmadan kaynaklı ilacın üretimi durmuş. Ben başka şehirdeyim ama İstanbulu bile aradım bulaamadım merkezimideki ilde Bi eczaneyi aradım bursa dan getiririz dedi sipariş verdim bugün gelmiş. Eczane de bana kargoladı parası ödedim 3 aylık aldım eziyete bak 🤣
süper kuzummm, sen fayda gorursen bnada yaz.:KK200:
sıfa olsun ınsallaaahhh,
evet neler cekıyoruz dımı baksana :)çabaya

süper kuzummm, sen fayda gorursen bnada yaz.:KK200:
sıfa olsun ınsallaaahhh,
evet neler cekıyoruz dımı baksana :)çabaya
canım faydasını anlamak için en az 3 ay kullanmak lazım mış eşim doktoruna da sordu kullanabilirsin dedi. mavigrill eşinin değerleri çok çok güzelmiş 2 ayda ama onların kalitesi mi iyi değilmiş dna sımı iyi değilmiş ondan olmuyormuş şimdide .aklıma geldin de 2 ay kullanmadan test yenilemeyiz yenilerken dna hasarıda baktırarak vericez . 30 lusu 421 tl 90 lısı 836 tl idi . biz de direk 90 lı aldık. bu ay olmazsa sizde mi direk alsanız zaman kaybı olmaz hem

Bendeki çocukluk hayali işte ya ne bilim kendime benzeyen bir kızım olsun çok isterdim nasip kısmet tabiki o günleri görebilecek miyiz orası da meçhul Rabbim ömür sağlık verirse ekonomik olarak da iyi olursak neden olmasın❤️

Amin canım inşallah 😍 hala içimden diyorum ki acaba değişir mi kıza döner mi 😂😂
Biliyorum aynı şey ben de de var canım benim ama her şeyden önce nasip kısmet sağlıklı olsun da evlâd evladdır bana da cok kız gibi gelmişti ben de sasırdım açıkcası
Hahahah insan biseyi çok isteyince olmuyormuş ya bizimki de o misal yani orası hiç belli olmaz canım 🥰 benim erkek hiç aklımdan geçmemişti kız bekliyordum nasipte iki oğlan anası olmak varmış ayyy benim şansıma gelinlerm de itici soğuk nevale olurlar 😂😂
Öyle deme ya erkek için de ölenler var 😅 bana biri ogluma hamileyken demişti iyi zoru bulmussun diye megerse üçüncü de kızmıs ondan rabbim nasip etsin ınsallah istiyorsan neden olmasın sanmıyorum gelinlerin güzel olur iyi olur sen nasıl olursan onlar da oyle olur güzel düşün güzel olsun 🙏🥰💕

canım faydasını anlamak için en az 3 ay kullanmak lazım mış eşim doktoruna da sordu kullanabilirsin dedi. mavigrill eşinin değerleri çok çok güzelmiş 2 ayda ama onların kalitesi mi iyi değilmiş dna sımı iyi değilmiş ondan olmuyormuş şimdide .aklıma geldin de 2 ay kullanmadan test yenilemeyiz yenilerken dna hasarıda baktırarak vericez . 30 lusu 421 tl 90 lısı 836 tl idi . biz de direk 90 lı aldık. bu ay olmazsa sizde mi direk alsanız zaman kaybı olmaz hem
Kuzu zaten tum ılaclar ıcın oyle bız 3ay kullandık ılac mesela dıger seylere de halaaa devam edyoruz, kecıbıynuzu muz vs vs.
ınsallaahhh fayda eder kuzum ya erkekler dıkkat edınce toparlıyor yaa.
bnde alırım kullansın.
mantıklı dna hasarı ıcın ıkı ay kullansın faydası olur

X