Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte buna ağlamak istiyorum hemde coookkk😭
Birde şu sorunları yasadigimdan beri aşırı şişkinlik var bende o yüzden de pantolonlarda sıkıntı yaşadım 🙃🙃
O şişkinliği ilkinden bilirim ben, eğildiğimde pantolonun düğmesi fırlamıştı, o zaman 55 kiloydum düşün nasıl bir şişkinlikse.😂

Ama sağlıklı bir gebelikte 12-15 kilo alımı oluyormuş bebeğim.

O şişkinliği ilkinden bilirim ben, eğildiğimde pantolonun düğmesi fırlamıştı, o zaman 55 kiloydum düşün nasıl bir şişkinlikse.😂

Ama sağlıklı bir gebelikte 12-15 kilo alımı oluyormuş bebeğim.
Valla kuzu şu hastalığım bi geçsin cok yürüyüş yapmak istiyorum hem o zaman dengeli kilo alımı olur

image.jpg

Ebebekten almıştım. 1 tl idi. :KK53:
Dilos6342 Dilos6342 R Rad__ maviss_34 maviss_34

Kesinlikle bebeğim, her gün yarım saat harika olur, ben yürüyorum her gün. Kasık fıtığıyla zor oluyor ama dayanıyorum evde oturup şişmektense.:işsiz:
Ben yürümüyorum ya bugün eşim yoktu diye yürüyerek hastaneye gittim korka korka lekelenmem başlar yine diye☹️

Ben de öyleyim ama çaktırmamaya çalışıyorum.😂😎
Yine takip ettireyim mi kan tahlillerini😂 doktor pazartesi gel dedi. Dedim hocam şöyle böyle soru sordum elim şu an hastanın vajeninde dedi progestanıı kullan pazartesi gel dedi ay hala gülüyorum nasıl kahkaha patlattım o an djfjfnndjfhdjdhf

Yine takip ettireyim mi kan tahlillerini😂 doktor pazartesi gel dedi. Dedim hocam şöyle böyle soru sordum elim şu an hastanın vajeninde dedi progestanıı kullan pazartesi gel dedi ay hala gülüyorum nasıl kahkaha patlattım o an djfjfnndjfhdjdhf
Dışardan bakıldığında komik gibi ama kendimi o hastanın yerine koydum ve hem şikayet eder hem de bir daha o doktora muayene olmazdım, muayene esnasında telefonu açmak nasıl bir terbiyesizlik.
Sen de mesaj atsana adama, eli hamurlu hamurlu laf anlattırıyorsun.😂

X