Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkürler evde vardı hemen yiyeyim döllenmeden sonra yemek için almıştım gelişmesine faydası olduğunu bilmiyodum ❤
Oluyor diye nette okumuştum sen karışık salata yap avokado ve havuçtan inşaALLAH hızlandırır süreyi ha bide kabak çekirdeği diyen oldu ve ceviz

7-8 ocak gibi regl oldum 2-3 gün sürdü kanamam sonra kesildi daha sonrasında hafta sonları denedik cocuk sahibi olmak için acaba mümkün mü hamile kalmam cok istiyoruz ikimizde her hafta sonları denedik pazar günü de denedik kaç gün sonra belli eder idrar testleri güvenilir mi birkaç tane daha önceden testi denedim negatif cıktı hep yumurtlama dönemi olmuşmudur şu an olasılığı % kaçtır?

Öncesinden 25 aralıkta başladık denemeye

7-8 ocak gibi regl oldum 2-3 gün sürdü kanamam sonra kesildi daha sonrasında hafta sonları denedik cocuk sahibi olmak için acaba mümkün mü hamile kalmam cok istiyoruz ikimizde her hafta sonları denedik pazar günü de denedik kaç gün sonra belli eder idrar testleri güvenilir mi birkaç tane daha önceden testi denedim negatif cıktı hep yumurtlama dönemi olmuşmudur şu an olasılığı % kaçtır?

Öncesinden 25 aralıkta başladık denemeye
Canım Mümkün neden mümkün olmasın ikinizde de bir problem yoksa ama tavsiyem adet günün geçtiği zaman testi yap kaset tesler doğruyu gösteriyor gerçekten erken öğrenmek iyi değil bir adet geçince yap hem daha iyi sonuç alırsın şu an çok erken Test yapman için🙃😊

Level atladıkça göreceksin, salya sümük.:KK42:
Şey gibi oldu bu ‘bu daha iyi günlerin, şu zaman şöyle bu zaman böyle olacak’ diye sürekli darlayan hanım teyzeler.:ukala:
Ya ben çok duygusal bi gacıyım kesin ağlarım :KK70: ağlarken burnum şelale gibi oluyor çok çirkinleşiyom :KK70: :KK70:

Yapıyorsundur belki ama ben yinede bir tavsiyede bulunacağım, kesinlikle meditasyon yapmayı denemelisin. Ben hiç ilaç kullanmadan yıllarca kendimden uzak tuttum o krizleri.😎
bi ara yapyodum ama soradan braktm benim ankisiyete olarak devam ediyo panik atagım yani gun icinde bi kac kere ataklar halinde geliyo uzun saatler gecmiyo insaallah uc ayı kolaylkla atlarm diye dua ediyorum geriside Allah kolaylk versin

X