Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk değerle ikinci arasında 3 kat var bu 2 kat olunca korktum doğrusu 😍
Yok canım yuzde 66 yeterliymis 2 günde. Benim iki kat artma bile olmamıştı en son hatırlarsan 6 günde 56dan 313e çıkmıştı. 2 günde 2 kat desen az kalıyordu deger yani. Sonra şükür toparladı. Senin çok iyi kafana takma 😍

Yok canım yuzde 66 yeterliymis 2 günde. Benim iki kat artma bile olmamıştı en son hatırlarsan 6 günde 56dan 313e çıkmıştı. 2 günde 2 kat desen az kalıyordu deger yani. Sonra şükür toparladı. Senin çok iyi kafana takma 😍
Ne bileyim ya hala inanamıyorum ki her gün evde idrar testi yapıyorum koyulaşma ne durumda diye🙊 djfjfjfjjf

Ne bileyim ya hala inanamıyorum ki her gün evde idrar testi yapıyorum koyulaşma ne durumda diye🙊 djfjfjfjjf
Hahah kıyamam sana bende ilk 12 çıkınca yapmıştım idrar testi 2 gün sonra 56 çıkınca yaptım sonra tekrar 2 gün sonra yaptım çünkü o kopkoyu iki çizgiyi görmek için 18 ayım geçti 😍
Artık güzel artmış endişelenmene gerek yok canisi😍

Diloşum ben fenayım, zaten sulu gözlü bir insandım. Cozuttum ya, köşe bucak kaçmaya çalışıyorum kocacığımdan, korkmasın diye. Ben her halta ağlıyorum bunun için çok erken değil mi sinirlerim çok bozuk. Dilos6342 Dilos6342

Eklentiler

• 20211228_175006.jpg
    20211228_175006.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 33
Allahım bir de o kısım var değil mi? Sen erken mi başladın bebitom, az bekleseydin beraber sığamasaydık.😂
Ben zaten siskoyum kuzum arada bir yasiyorum böyle şeyler 🤣
Ama dün yüksek bel pantolonum vardı onu giymistim mideme baskı yapınca biraz reflüyü tetikledi resmen 🤦🏻‍♀️

Hahah kıyamam sana bende ilk 12 çıkınca yapmıştım idrar testi 2 gün sonra 56 çıkınca yaptım sonra tekrar 2 gün sonra yaptım çünkü o kopkoyu iki çizgiyi görmek için 18 ayım geçti 😍
Artık güzel artmış endişelenmene gerek yok canisi😍
Koyulaşmasını takip etmek de ayrı güzel ama😂

X