Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enox iğne yazdı, hocam diyorum ben normalde kan alınırken bile bakamam iğne ucuna nasıl yapacağım? Tut sapla çok kolay diyor da bakalım bana o kadar kolay mı? 😂
Youtubeden video izle ve kendine "bebegim senin için her zorluğa hazırım saglikla gel" diye kendini telkin et.Karin bölgenden yap kol,bacak kısmı daha cok yakıyor yani bende öyle oluyor. Ben de cesaret edemiyordum halbu ki koldan hibor 7.500 kullanan biriydim
Oksaparda hastanede kötü anim var diye zorlaya zorla telkin ettim kendimi ay ne basitmis karindan dedim🤭🤭
Sen kesinlikle başarırsın 🥰

Dışardan bakıldığında komik gibi ama kendimi o hastanın yerine koydum ve hem şikayet eder hem de bir daha o doktora muayene olmazdım, muayene esnasında telefonu açmak nasıl bir terbiyesizlik.
Sen de mesaj atsana adama, eli hamurlu hamurlu laf anlattırıyorsun.😂
Ya ben bunu aradım meşguldü hemen kapattım kendi geri döndü. Elin vajendeyken neden arıyorsun dimi😂😂 benim doktor çatlak biraz anca o idare eder beni buradaki tüm doktorlar öyle ilgi alaka sıfır buna da rahatça istediğimi sorup bunalttığım için gidiyorum. Diğerleri konuşturmuyor bile ya. Neyse ki buna rahatım 1 yıldır delirttim kadını🤣

Youtubeden video izle ve kendine "bebegim senin için her zorluğa hazırım saglikla gel" diye kendini telkin et.Karin bölgenden yap kol,bacak kısmı daha cok yakıyor yani bende öyle oluyor. Ben de cesaret edemiyordum halbu ki koldan hibor 7.500 kullanan biriydim
Oksaparda hastanede kötü anim var diye zorlaya zorla telkin ettim kendimi ay ne basitmis karindan dedim🤭🤭
Sen kesinlikle başarırsın 🥰
Bebeğim daha gebelik öncesi başladım o videoları izlemeye, bendeki fobi gibi bir şeydi bakamıyordum yani mümkünatı yoktu, kendimi bildim bileli bakamadığım şeyi iki gündür saplıyorum kendime sonrasında ağlıyorum hüngür hüngür, hem kendime üzülüyorum hem mutlu oluyorum. Bunu aştığıma da inanamıyorum.

Ay bilmiyorum duygularım darmadağın dırırırı

Bebeğim daha gebelik öncesi başladım o videoları izlemeye, bendeki fobi gibi bir şeydi bakamıyordum yani mümkünatı yoktu, kendimi bildim bileli bakamadığım şeyi iki gündür saplıyorum kendime sonrasında ağlıyorum hüngür hüngür, hem kendime üzülüyorum hem mutlu oluyorum. Bunu aştığıma da inanamıyorum.

Ay bilmiyorum duygularım darmadağın dırırırı
Ben de ağladım yakıyor diye ağlıyordum
Ama bak asmissin ben dedim sen yaparsin diye 😍
Kan sulandırıcı pihtilasma icin çok önemli o yüzden sağlıkla ilerlesin bebisko,senin de sagligin yerinde olsun inşallah 🥰

Ya ben bunu aradım meşguldü hemen kapattım kendi geri döndü. Elin vajendeyken neden arıyorsun dimi😂😂 benim doktor çatlak biraz anca o idare eder beni buradaki tüm doktorlar öyle ilgi alaka sıfır buna da rahatça istediğimi sorup bunalttığım için gidiyorum. Diğerleri konuşturmuyor bile ya. Neyse ki buna rahatım 1 yıldır delirttim kadını🤣
O zaten deliymiş beybisi senlik bir şey yok bence.😂😂
İlgi alaka çok iyi, olması gerek ama bu yaptığı etik değil.
Ayy benim daktır da çok tatlış bayılıyorum adamın pozitifliğinee, sakinliğine. Canım daktır, özledim bak.😂

Ben de ağladım yakıyor diye ağlıyordum
Ama bak asmissin ben dedim sen yaparsin diye 😍
Kan sulandırıcı pihtilasma icin çok önemli o yüzden sağlıkla ilerlesin bebisko,senin de sagligin yerinde olsun inşallah 🥰
Yaa😍 İnşallah minnoş, teşekkür ederim çok.🥲 Sen de bir an önce bizi duygulandır, mutluluktan ağla. Hepiniz ağlayın.😎❤️

O zaten deliymiş beybisi senlik bir şey yok bence.😂😂
İlgi alaka çok iyi, olması gerek ama bu yaptığı etik değil.
Ayy benim daktır da çok tatlış bayılıyorum adamın pozitifliğinee, sakinliğine. Canım daktır, özledim bak.😂
Kaç tane doktor gezdim en iyisi bu. Aşırı yoğun tek sorunu bu zamanı yetmiyor 😂

Eşimden ve benden kan aldılar, hem genetik testlerimiz çıktı hem de benim pıhtılaşma testim. Genetikler normaldi, pıhtılaşmam vardı. Biz de araştırma hastanesinde yaptırdık sonuç iki ayda çıktı, ama pıhtılaşma sonucu daha erken çıkıyor bir ay sonra çıkmıştı o. Siz de dinlenmiş olursunuz hem, bu stres hiç kolay değil, bu yaşananlar… aaah ahh.
Genelde 3 düşük olmadan yapmiyorlarmis o testi siz ilk dusukte nasıl yaptırdınız ne dediniz bende yaptırmak istiyorum da benim de ilk kaybim randevu aldım ama endişeliyim bir belge birşey isterler mi ki

Genelde 3 düşük olmadan yapmiyorlarmis o testi siz ilk dusukte nasıl yaptırdınız ne dediniz bende yaptırmak istiyorum da benim de ilk kaybim randevu aldım ama endişeliyim bir belge birşey isterler mi ki
İki kayıptan önce yapmıyoruz dediler, biz de yalan söyledik. Bir can kaybı onlar için bir şey ifade etmiyor olabilir ama bizim canımızdan can gidiyor.

Belge falan istemiyorlar sadece soruyorlar. Kaybınız için üzüldüm, çok geçmiş olsun tarifi yok bu duygunun.🥺

Ya bende hissetmiyordum aslında herkes senin oğlun olacak kesin diyor o yüzden öyle hissetmeye başladım bende 🤣
Aslında kiz çok istiyoruz da 🙈
Ee bana kimse bir şey söylemiyor, çünkü kimse bilmiyor. Sen söyle bari. 😂
Sağlıklı doğsunlar da hakikaten cinsiyetin önemi yok, hep böyle söylenirdi ne kadar haklılarmış.🥲❤️

Ee bana kimse bir şey söylemiyor, çünkü kimse bilmiyor. Sen söyle bari. 😂
Sağlıklı doğsunlar da hakikaten cinsiyetin önemi yok, hep böyle söylenirdi ne kadar haklılarmış.🥲❤️
Ay evet orası öyle ya biz hep aramızda konuşurduk önceden öyle kaldı gitti. Sağlıklı olsunlar insallah 🤲
Valla bilmiyorum ki bebis suanlik bisey diyemedim 🙈😍

X