Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay bu ay benım kılımı kıpırdatacak hevesım yok ya dermanım mı yok bılemıyorum, tovbe yarabbım hanı derler ya ölü topragı var uzerımde. hıc bısey yapasım gelmıyor valla hayır olsun
İlk defa bizde üst üste ilişki yaşadık Denediğimizden beri gün aşırı oluyordu hiç üst üste yapmamıştık .Bugünde olcak 3.gün üst üste olmuş oluyo... yoruluyo insan ama değer

İlk defa bizde üst üste ilişki yaşadık Denediğimizden beri gün aşırı oluyordu hiç üst üste yapmamıştık .Bugünde olcak 3.gün üst üste olmuş oluyo... yoruluyo insan ama değer
ıyı yaptın kuzum, aynen deger kesınlıkle
benım bu ay bır gun bos bır gun dolu gıdıyor ama hıc boyle aamann tutsun dıye ugraşasasım yok degısık oldum bu ay, onceden yatıyordum sabaha kadar falan şuan kalkıyorum valla aman olacagı varsa olur dıye

Gerçi orasıda öyle canım...Kaza ile hamile kalanlarda var onların ayak dikip yattıklarını sanmıyorum Rabbimden istiyoruz bakalım hayırlısı

Gerçi orasıda öyle canım...Kaza ile hamile kalanlarda var onların ayak dikip yattıklarını sanmıyorum Rabbimden istiyoruz bakalım hayırlısı
esım gecen dedı zaten ayaklasını falan kaldırma sakın olacagı varsa olur zaten bnımde canım zaten yapmak ıstmeıyoru valla saldım . amınnnnn kuuzmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…