Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım.. olsun bende senin gibi uzun yıllardır bekliyorum.. nasib İnshaAllah en kısa zamanda müjdeyi alirz.. dua edicem senin içinde

Al benden de o kadar bu akşam gideceğim inşallah canım sen ne yaptın
Ben bekliyorum Şubata randevum var dahada kan vermicem Delik değişik oldum hemşire artık damarı bulamıyor.
Rabbim kazasız belasız bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin. Banada haber ver İnşallah çok güzel artmıştır

Dilos6342 canım gebelik haberi almışsın tebrik ederim belirtilerin nelerdi adet belirtisi var mıydı. Cevap verirsen teşekkkür ederim bir de aşılama mı normal mi olmuştu
Çok teşekkür ederim canim geçen ay aşılama tutmayınca bu ay 2. Kez hsg çekildim, bir de adetliyken femara kullandım 18 mm tek yumurtam vardı catlatma ignesi attım bu kadar. Adet belirtileriyle aynıydı tek fark böyle kasıklarımı yukarı çekiyorlar gibi hissiyat vardı
Belime ani ağrı giriyordu 2 dk sonra hiç bisey olmamış gibiydi
Belki test yapmasam anlamazdım bile

Amin kuzum inşallah valla bende vermedim bugün bakalım ister mi bilmiyorum

Ebruli tebrikler hamileymişsin
Kaç aydır deniyorsun
Bu ay farklı bir şey yaptın mı
İlişki günlerin nasıl oldu
Teşekkür ederim canım eski usul denedim reglim bitti akşamına denemelere başladık yani 20 günde 15 deneme yaptık uzandım ilişki sonrası yarim saat altımda yastık ile sonra hayırlısını bekledik çok şükür arkadaşlar helal olsun falan diyordu haşet ettim adamı ama sonuç Zafer bizim oldu bide bunu görev olarak bellirleme ve her akşamı özelleştir mum müzik ışık kıyafet vs vs ikinizde de sorun yoksa olacaktır inşallah

Kaç aydır deniyorsun canım

valla bende rahim filmini kendim istedim baktım doktorlar çekelim demiyor . dedim belki sıkıntı var yani çekelim adetli iken gittim çektirdim. çok şükür açık çıktı

böylee hıkayelere bıtıyorum , çok sukur kuzum nasıp olmus darısı bızlerın basına ınsallaaahhhh
20 gunde 15 cok ıyı valla bn en son gecen ay 10du kapanıs
e

ay bu ay benım kılımı kıpırdatacak hevesım yok ya dermanım mı yok bılemıyorum, tovbe yarabbım hanı derler ya ölü topragı var uzerımde. hıc bısey yapasım gelmıyor valla hayır olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…