Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa Hayır olsun Ama doktor dış gebelik olabilir dedi gebelikte sorun olabilir dedi tekrar test yaptı bu arada ben Merslndeyim,
Evt mersin demiştin Manisa yazmışım fiziki özellikler tuttumu doktorlar her zaman en kötüsünü söyler canım sen içini ferah tut

Oyle yapma kuzum kendini düşürme bebek hisseder herkesten herşeyden önce bebeğin sen. Bebeğini dusunuyosan yemen lazım morelini yüksek tutman lazım.

Çok teşekkür ederim :) Ya benim ilk kez bu ay fazla akıntım oldu, açık sarı renkte yumurta akı kıvamında. Normalde regle yakın böyle olmazdı. Aslında bu ay ovülasyon testinde pik de göremedim, ilk kez yaptım ve pik görmemek beni strese soktu biraz ama ona rağmen olmuş olabilit mi diyorum. Sonra psikolojiktir diyorum, 1 hafta nasıl geçecek bakalım

Belki belirti olabilir kim bilir inşallah öylediir olacak olduğunda her şekilde oluyor canım çok düşünme düşündükçe erteleyip geciktirirsin kendimden biliyorum

Sagolasin canım uzun uzun yazmışsın teşekkür ederim. Annem gelecek inşallah, öğrendim 2 gün geçti eşim gitti yalnız kaldım ya o yüzden duygu karmaşası yaşıyorum herhalde. İnşallah geçirmeye calisicam

15 ocakta 87.2 çıktı
20 ocakda 559.5 çıktı
21 ocakta 652.0 iyimi bana düşük geldi bir sıkıntı varmı acaba
Canım 20sinde acilde, 21inde sağlık ocağında yaptırmistin dimi? Sayılarda farklılık oluyormuş aynı hastane de yaptırın diyorlar genelde tam olarak bilmiyorum ama bilen varsa yazar buraya

Oyle yapma kuzum kendini düşürme bebek hisseder herkesten herşeyden önce bebeğin sen. Bebeğini dusunuyosan yemen lazım morelini yüksek tutman lazım.
Öyle canım haklısın tabi birden böyle duygu karmaşasına girdim sevineyim mi üzüleyim mi o yüzden sırf. Daha yeni ya bi de o yüzden. İnşaAllah senden de güzel haber alırız

Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi bidaha yapmalı mıyım sence
Kuzum 48 günden bahsediyorsun. Orasını hiç bilemeyecegim ama kan testi yaptırmissin negatif. Benim ilişkiden 9 gün sonra pozitifti. 48 gün ciddi bı gün sayısı yorum yapamayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…