Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimle ayrı şehirlerdeyiz biz canım iş dolayısıyla
Ha doğru canım şimdi hatırladım
Evet canım.. Geçen ay pik olduktan 2 gün sonra çatlamıştı.sağdaki foto geçen ayki pik bu arada, o daha koyuymuş sanki demi?
Evet geçen ay ki birazcık daha koyu gözüküyor t çizgisi
Bu ay erken de olduysa diğer aylara göre hemen catlayabilirde canım
Hiç mi gelme ihtimali yok

Bizimde sadece ailelerim bilir tembihleriz söylemesinler diye
Benim eşimin ailesi falan bilmiyor söylemem de uzun süre. Zaten daha çok düşük değerim
Bi de ters bisey olur bisey derler bak ondan sonra olana artık.. O yüzden anlayabilecek kişilere yani sadece ablama ve anneme söyledim, zaten anneme de durumu anlatarak söyledim cok erken öğrendim bakalım şu 1 haftayı atlatayım doktora gideyim diyerek
Sende o şekilde söyleyebilirsin kuzum

Kızlar bir başka bir test aldım başka marka yine yaptım böyle çıktı biz şimdi başka şehirdeyiz Hastane uzak araba kardeşim işe gidiyor kan pazartesi yaptırablrmym eczane bulabildim iki tane test aldım ama hassas test almadım onlar yanlış çıkıyor diye kızlar heyecan yaptım bu kadar silik çıkınca aklıma kimyasal vs geliyor Bat 25 ocak yumurtlama 10 - 11 ocak

Eklentiler

• IMG_20220122_142453.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 55
Günaydın ne yaptın canım yaptın mi

Çok uzaktan sanki var gibi tabi kameraya yansımaz su anda sen gorebiliyor musun insAllah vardır canım benim gönlünce olsun ya

Evet var gerçekten inşallah sağlıklı bir gebelik olur kan verdin mi

Son adet ve yumurtlama tarihlerimiz aynı test yapınca haber verin bana da ben bıraktım artık gelecek hafta yapacağım

Allahim bir çizgi görüyorum orda ama şu testi actirmadan duramıyorum açar mısın kuzum bir de öyle bakalım erken gebelik varsa ondan da yapabilirsin

Ben de görüyor gibiyim canım hemen mi ciktii

Kızlar bir başka bir test aldım başka marka yine yaptım böyle çıktı biz şimdi başka şehirdeyiz Hastane uzak araba kardeşim işe gidiyor kan pazartesi yaptırablrmym eczane bulabildim iki tane test aldım ama hassas test almadım onlar yanlış çıkıyor diye kızlar heyecan yaptım bu kadar silik çıkınca aklıma kimyasal vs geliyor Bat 25 ocak yumurtlama 10 - 11 ocak

Eklentiler

• IMG_20220122_142453.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 44
Cok uzak mi aranız bir haftasonu kaçamağı olsa
Bi şekilde ayarlasam mı düşünüyorum ama geçen ay aynı böyle olan testimden 1 gün sonra tam pik olmuş
Ondan 2 gün sonra da çatlamış
Yarın nöbet nedeniyle zaten değerlendiremeyiz, pazartesi değerlendirebilsem şansım yüksek olur gibi. Kafam çok karıştı

Yok canım değildir şimdiden düşünme böyle erken yapıyorsun çünkü Güzel düşün guzel olsun şimdi var şükür dua et sağlıkla ilerlesin tamam mı hadi masAllah

Pik canım. ben sana demedim mi masajla yumurtlaman olman gereken vakitte olur diye bak. eşin çok mu uzakta nasıl olacak

Pik canım. ben sana demedim mi masajla yumurtlaman olman gereken vakitte olur diye bak. eşin çok mu uzakta nasıl olacak
Canım evet çok teşekkür ederim bi de saldım stres yapmadım diye belki ama masajın etkisi büyük bence ve hiç düzenli yapmadım aklıma geldikçe yaptım 4-5 kere yapmışımdır..
Geçen ay bekle bekle çatlaması bu ay ilk yaptığım testte pik ya şaka gibi. Çok zor şu an değerlendirmem imkansız hatta. Bi şekilde pazartesi ayarlamaya calısıcam, geçen ay aynı böyle olan testten 1 gün sonra tam pik olmuş T baya daha koyu yani Cye göre, ondan 2 gün sonra da çatlamış. Ama bu ay direkt çatlar belki bilmiyorum..

Canım benim yumurtlamam 8 Ocak çıkan silikliği görmedin mi testte ona falan takılma sen kan vermeden. İlk zamanlar su tüketmeyip ilk idrarla yapmak lazım. Bak benim böyleydi 11. Günde üstteki erken gebelik. Sonra aynı test markası negatif çıkardı bildiğin o kadar silikti.
Seninde bugun 11. Günün 10 15 arası çıkabilir ki bu çok normal çünkü daha çok yeni. Benden karşılaştır durumunu. Kaç ciktigindan çok artış önemli

Eklentiler

• 20220119_121407.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 39
Canım 5-6 saate çatlar diyorlardu hatta tam çatlama da erkek bebek olur mus tabiki Allah bilir öyle duyum almıştım inşallah bir yolunu bulur gidersin eşinin yanına

Ay canim Saol teşekkür ederim ama kan a gidemem ki hele iki güne bir burda imksanz elimde iki tane test var sabah ne ertesi sabah yapayım salı merkeze gidecez o zaman yaptırabilirim. Kan testini

Benim bat da 24 Ocak canım inşallah bende de gebelik vardır dua edin benim için ne olur

Merhaba hanımlar. Yaklaşık 3 aydır deniyoruz. Pcos var .son 4 aydır regl olmayınca çocukta istiyo olunca soluğu hastanede aldık bi dizi testler yapıldı. Kan değerlerinde anormal birşeyler çıkmadı fsh ve amh iyi durumda. Hsg çektirirken tüplerimin kapalı olduğunu öğrendim , işlem sırasında sadece sol tüpümü açabildiler sağ kapalı kaldı bayada ağrılı bi işlem oldu en azından bir tanesinin açılmasına sevindim. Henüz sonuçlarımı göstermedim randevu günümü bekliyorum. Pcos olmasam belki daha kolay olurdu. Hsg sonrası gebelik oranı yüksek oluyomuş. Ama benim bi kaç gündür sol tarafta özellikle yoğun bi ağrım var adet ağrısı gibi (ki ben adet ağrısıda nadir çekerim) aynı zamanda midemi bozmuşum gibi kramplar giriyo neyi neye yorcağımı şaşırdım artık. Stresten uzak dur diyolarda o nasıl olacak onuda bilmiyorum

Canım yarın da yapar bakarsın teste .çatlar büyük ihtimal gebelik olmazsa eğer adetin uzamaz 17 gün sonra faaln regl olursun 8 9 şubat gibi .peki en son ilişki ne zaman oldu . belki oda olur

Aynen bende öyle diyicem daha çok erken Bikaç hafta sonra kesinleşir diye

Canım yarın da yapar bakarsın teste .çatlar büyük ihtimal gebelik olmazsa eğer adetin uzamaz 17 gün sonra faaln regl olursun 8 9 şubat gibi .peki en son ilişki ne zaman oldu . belki oda olur
5 gün falan oldu canım
Aynen kaçırsam da çok üzülmicem demek ki normal zamanında çatlayabiliyormuş dicem.. 26.gün çatlamasına çok endişeleniyordum

Canım bu test sanırım benim geçen ay yaptığım test ile aynı beta 14 ken test bu şekilde çıkmıştı seninde değerin bu aralıkta anladığım kadarıyla testi ekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…